andílci

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
24. 2. 2008
andílci

Poslední dobou se nějak více s partnerem hádáme. Rozhodla jsem se provést nějaké změny v sektorech partnerství, výměnu dekorací atd. Napadlo mě dát sem sošku dvou objímajících se andílků. Hodí se to??

Renata :)
26. 2. 2008
Re: andílci

Pokud andílci nemají dětskou tvář, můžou být v sektoru partnerů dobrým pomocníkem.....ale nebude to stačit...je třeba jít do hloubky věci a najít příčinu toho, proč se hádáte a tam upnout pozornost. Možná by pomohlo, při umístění andílků na příslušné místo, vložit do nich informaci - prosbu, že prosíš o vyjasnění příčiny neshod s partnerem. :) R.

Helena
27. 2. 2008
Re: Re: andílci

Proč je dětská tvář problémem? Děkuji.

Eva
29. 2. 2008
Re: Re: andílci

Děkuji Renatce, ale též se ptám, proč ne dětskou tvář? Chovali bychom se třeba potom jako malé děti nebo něco v tom smyslu?

Renata :)
29. 2. 2008
Re: Re: Re: andílci

Nevím, nedokáži vysvětlit, je to pocit. Anděl s dětskou tváří jako ochranu ano, ale do partnerství mi jaksi nesedí....Mimochodem, chovat se občas jako děti je velmi odlehčující v déle trvajícím vztahu... Ale to asi andílci s dětskou tváří nevyzařují.... z andělů cítím ochranu, podporu a velkou zodpovědnost :) R.

Hana
11. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: andílci

Dobrý den,ráda bych se zeptala pí.Renaty.Mám tři andílky podle pa-kua v sektoru nápomocných přátel-obecně z nich mám pocit čistoty-vnitřní a ochrany.Jsou zavěšeni na zdi nad psacím stolem-V.Jeden je ručně vyřezaný-zlatá křídla-"jako živý",druhý je skleněný a před sebou drží srdce, ale nemá tvář- je to čiré sklo?, třetí je keramický sedí na stole.Vadí kombinace z materiálu a co ten skleněný bez tváře,mimochodem jsem jej dostala. Moc mě zajímá Váš názor,děkuji.Hana

Hana
16. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: andílci

Prosím,měl by někdo čas,podívat se na předchozí dotaz?děkuji hana

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám