Barva krbu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Kata
26. 1. 2007
Barva krbu

Dobry den vsem nadsencum pro feng shui!:) Moc vas prosim o radu, mame ve vychodni casti obyvaku krb, ktery je ve spodni casti oblozen ruzovymi cihlami(bohuzel nemuzeme zmenit, je to pronajem),ale rada bych zmenila barvu jeho vrchni casti-zdi, ale nevim, jaka barva je nejvhodnejsi? Ostatni steny v obyvaku jsou pastelove zlute. A jeste jedne dotaz, jaka barva zavesu se hodi do Z,JZ a J casti bytu? MOc dik za odpovedi!

27. 1. 2007
Re: Barva krbu

Oba dva ty dotazy jsou vytržené ze souvislostí, pro harmonizaci každého prostoru je potřeba pracovat m.j. také s energiemi přítomných lidí, z nich vyplyne potřeba doplnit konkrétní elementy, tj. aplikace barev, tvarů a materiálů.

Kata
27. 1. 2007
Re: Re: Barva krbu

Jestli mi muzete poradit, tak by me zajimal hlavne ten krb, ja jsem Drak,ohen+ a partner Vepr, kov -, zijeme v Recku, takze tu mame hodne slunicka(predpokladam tedy energie jang) a obyvak je dlouhy obdelnik, okna jsou na JZ, kde je i vchod, proto ten dotaz o barvach zavesu.V oblasti feng shui jsem zatim laik,tak vam dekuji za pomoc!K.

Renata :)
27. 1. 2007
Re: Re: Re: Barva krbu

Pokud můžu vstoupit, krb bych natřela některou z barev podporujících zemskou energii,nejraději bych ji sladila s barvou okolních zdí tak, aby krb v místnosti dominoval pouze spodní částí, tedy těmi cihlami. Zemské barvy jako takové vám udělají dobrou službu jak v harmonizaci krbu, tak partnerských energií. :) R.

Renata :)
27. 1. 2007
Re: Barva krbu

Co se závěsů týká, jedná se u Z o barvy kovu a země, JZ ohně a země, J dřeva a ohně. Záleží však na tom, v jaké oblati pa kua místnosti je pověšen. :) R.

Kata
27. 1. 2007
Re: Re: Barva krbu

Moc dekuji za radu Renato!Intuitivne se mi libi barva terakota, tak jsem rada, ze tim nic nezkazim, ale naopak pomuzu:0) Budu sledovat vase forum a snad se necemu priucim;) Krasny den!k.

Renata :)
27. 1. 2007
Re: Re: Re: Barva krbu

Nemáš zač, proto tady jsme... Krásné dny i tobě :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám