barva sedacky ?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Agnes
20. 10. 2007
barva sedacky ?

Vsem prijemny vecer. Rada bych pozadala o radu: jakou barvu sedacky zvolit do obyvaciho pokoje na J-JZ, sektor "partnerstvi". Podlaha v pokoji - parkety, nabytek - medova olse, malba stěn - jemně kávová, doplňky - keramika, svicky, ratan + kvetiny. Sama jsem dřevo+ a nevim, jestli prvek dreva "nezdrave" neprevlada. Libila by se mi oranzová/merunkova nebo modre odstiny, pripadne zelene. Které budou nejvhodnejsi? Podle barvy sedacky bych porizovala i obrazek/dekoraci nad ni. Dekuji za nazory :)

Renata :)
23. 10. 2007
Re: barva sedacky ?

Agnes, do sektoru partnerství bych doporučila z nabízených barev oranžovou/meruňkovou. Zelená ani modrá se mi vhodné nezdají. Bez nahlédnutí do celkového půdorysu bytu však nelze odpovědět jednoznačně. :) R.

Agnes
24. 10. 2007
Re: Re: barva sedacky ?

Hezký večer, Renato. Děkuji za tip. Měla bych s dovolením ještě jeden dotaz: rozhodovat se mezi rohovou sedačkou a trojpohovkou má význam? Rohová by byla útulnější, trojpohovka levnější :). Předem děkuji za odpověď. ;)

Renata :)
25. 10. 2007
Re: Re: Re: barva sedacky ?

Tohle rozhodnutí bude na vás, zda zvolíte levnější, nebo útulnější variantu. Sama ze své zkušenosti už vím, že bych raději chvíli počkala, došetřila korunky a koupila takovou, která mi bude příjemnější, takovou, ze které budu mít radost. Tehle pocit je mi bližší než ten, že jsem ušetřila a mám doma něco, co není to pravé ořechové... :) R.

Malenka
25. 10. 2007
Re: barva sedacky ?

Ahoj Agnes, ono by to asi chtělo sladit celý ten pokoj, nejen vybrat sedačku. Je to takový trošku chaos.

Agnes
26. 10. 2007
Re: Re: barva sedacky ?

Malenko, ten pokoj je celkem sladěný - i s tou stavající sedačkou. Je však už starší a já bych chtěla právě náhradou sedačky vnést do pokoje veselejší barvy..... Ale musí se to taky sladit - to je pravda :). Hezký den a poděkování za názory - i Renatě.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám