Barva v pokoji

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Věra
5. 6. 2006
Barva v pokoji

Dobrý den pane Jiří.Prosím o Váš názor-dětský pokoj pro dceru je na V.Ale dcera je narozená 21.7.2001, takže asi prvek kov,že?Teď řeším, zda pokoj vymalovat třeba zeleně nebo modře, což pro holčičiku není moc lákavé, nebo červenou, růžovou...Prosím poraďte, jak byste volil Vy.Jinak moc díky za Vaše stránky a rady.A přeji krásný den.

7. 6. 2006
Re: Barva v pokoji

Stěny bych opatřil růžovou (V,J stranu) a bílou (Z,S stranu).

Věra
7. 6. 2006
Re: Re: Barva v pokoji

Děkuji pane Jiří za radu-dám na Vás, protože Vám důvěřuji, ale prosím prozraďte mi proč na V stěnu růžovou?Chápu to správně, že V představuje vývoj a jí to bude posilovat její "kovový"prvek daný narozením? Nebude vadit, když v barvách stěn nebude barva posilující prvek dřevo?Je pravda, že dcera bude mít dřevěný nábytek i květiny v pokoji-to by mohlo tedy pravděpodobně stačit ke dřevu, že? Nevím, jestli jsem se dobře vyjádřila, ale přesto ještě jednou moc díky.

7. 6. 2006
Re: Re: Re: Barva v pokoji

Dřeva v tom pokoji bude dost, jednak je to energií toho sektoru, jednak předpokládám přítomnost květin v místnosti, růžová není v rozporu (její ohnivá část je v harmonii s energií V sektoru a navíc se k 5-ti leté dceři hodí.

Věra
8. 6. 2006
Re: Re: Re: Re: Barva v pokoji

Moc ještě jednou děkuji-už jsem barvu včera koupila a musím říct, že je to "trefa do černého"-tedy spíše do růžového!Vaše rady jsou opravdu fajn.Mějte se

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám