barvy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
adri
9. 2. 2006
barvy

Dobry den, chtela bych se s Vami (vami) poradit o barvach sten v novem, rekonstruovanem byte.Ma predstava je nasledujici: loznice (JZ+J fialovo-ruzova stena za celem postele-futonu), detsky pokoj (JV+J-vsechny steny merunkovou), jidelna s obyvakem (V+SV, jedna stena hnedo-oranzova), kuchyn (stred+S bila), mala pracovna (S bila),mala chodba (SZ-bila)...dekuji mnohokrat za rady A.

10. 2. 2006
Re: barvy

Jak už se tady povídalo, existuje nejméně 6 různých pravidel pro barevné uspořádání místností v bytě. Váš přístup se snaží ctít barvy, odpovídající energiích sektorů podle světových stran, který sice může být vodítkem, ale nějak se zapomnělo na osoby, které v tom bytě budou žít. Takže kromě svět. stran jsou také významné energie bydlících, ale také druh činnosti v místnostech, tvar půdorysu bytu, množství slunečního osvětlení a další faktory.

adri
10. 2. 2006
Re: Re: barvy

Dobry den, dekuji za odpoved. To je tedy opravdu dobre, musim rict, ze jste mne potesil, neb jsem se pro barvy rozhodla drive nez jsem si koupila buzolu a zjistila smer, jakym jsou orientovany budouci pokoje ;-) Hezky zachumeleny den

Věra
14. 2. 2006
Re: barvy

Dobrý den.Mně ty Vámi zvolené barvy moc nesedí-třeba v ložnici bych viděla spíše do červena nebo jen doplňky s převažující červenou.Dětský pokoj třeba zeleným odstínem.Ten obývák se mi zdá vhodně zvolený a ostatní místnosti také.Ale samozřejmě záleží na Vašich pocitech nebo těch kteří budou tyto místnosti převážně obývat-nechte je vyjádřit jejich názor.Přeji hezký den.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám