barvy kovu?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Dita
9. 1. 2008
barvy kovu?

Dobrý den, prosím o radu, zda barvy starorůžová, růžová, lila vše v jemném tónu jsou barvy kovu nebo ohně? Je rozdíl, jestli jsou laděny do teplých nebo studených tónů? Děkuji

Hanka
9. 1. 2008
Oheň

Dito, všechny tyto barvy v jemném tónu jsou jemným Ohněm.

Markéta
9. 1. 2008
Re: Oheň

No to jsem teda blázen, na internetu jsem našla obrázek pa-kua i s barvami příslušného živlu a tam jasně píší, že růžová a fialová je barva kovu. Já osobně je ale taky vnímám spíše jako barvami ohně.

Dita
11. 1. 2008
Re: Re: Oheň

No, já jsem taky právě našla v některých příručkách, že jsou tyto barvy barvami kovu a protože potřebuji nutně barvy kovu na povlečení do ložnice (a šedá a bílá se mi moc nehodí), tak jak to teda je ...???? Poradí někdo fundovaný? Díky předem

Hanka
12. 1. 2008
Re: Re: Re: Oheň

Dito, proč potřebujete nutně barvy Kovu na povlečení? Barvy kovu - stříbrná, zlatá, šedá, bílá. U všech míchaných barev záleží, která převládá, např. u oranžové, zda převládá červená (Oheň) či žlutá (Země). Zmiňované barvy jsou Oheň jak už jsem psala.

Hanka
12. 1. 2008
Re: Re: Re: Oheň

Nejsou jen jednobarevná povlečení. Bílý podklad je perfektní. Satén dodá šmrncu Kovu. Já v něm např. vůbec nemůžu spát, upřednostňuji bavlnu, ale to jistě není Váš případ.

Dita
14. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Oheň

No, já osobně se v saténovém taky nevyspím, já mám zase raději flanelové nebo měkkou bavlnu. Barvy kovu potřebuji, protože mám v ložnici moc ohně a potřebuji trochu zmírnit energii v ložnici. To už si tam spíš představím tu stříbrnou než zlatou. Díky za všechny reakce!

Renata :)
14. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Oheň

Dito, kdybych takovou ložnici navrhovala já, řídila bych se v oblasti barev emocemi. Snažila bych se zjistit, jakou náladu má ložnice podpořit či utlumit a podle toho vybrala výmalbu. Potom bych doplnila chybějící elementy v doplňcích tak, aby si na své přišel každý z partnerů. Aby jiskra přeskočila a také se dobře spalo..... K diskutovaným barvám.... fialová je barvou ohně, avšak tlumí napětí červené. Symbolizuje tlumenou vášeň, vyjadřuje touhy, cit, podporuje kreativitu... růžová je o harmonii, ideálech a odstupu. Osobně ji ve světlém odstínu cítím jako barvu kovu, ale jak jsem řekla, je to o náladě, kterou má vyvolat. Pokud máš ve své ložnici přebytek ohně, snažila bych se dodat barev zemských a přidala materiálu s energií jin....Stejně bych se ale zeptala.... co způsobuje převaha ohně ve vaší ložnici..... jakou náladu potřebuješ utlumit?? A jme zase na začátku... :) R.

Dita
15. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň

Renatko, dobrý den - na straně 2 zdejší diskuse - špatné spaní - už jsem přesně popsala, lépe vyplynulo z diskuze, proč potřebuji do ložnice barvy kovu. Budete-li mít čas. kukněte na to. Možná se dobereme dál. Díky moc

Renata :)
22. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň

Dito, pročetla jsem ten příspěvek a souhlasím, energie kovu vám udělá dobře. Navíc ve tvém případě si myslím, že nespavost má příčinu v nedostatku zemského prvku a někde tam bude nějaký šíp, který vysílá neklidnou energii k posteli.... Lehni si na postel a rozhlížej se.....rohy skříní, police, zrcadlo, knihy u postele....Mimochodem...., prohlédni oblast pod postelí........., co je tam ? :) R.

Hanka B.
22. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň

Taky mám u postele knihy, dokonce spoustu, proč a čemu tam vadí? Renatko, prosím: kde by vlastně v ložnici knihy měly být? Ložnici bez knih si nějak nedovedu představit! Dík za odpověď.

Dita
23. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň

Renatko, prohlédla jsem celou ložnici z postele - jeden roh komody jsem posunula, aby nemířil přímo na postel a zakryla rostlinou padající přes roh (je v sektoru bohatství). Jinak jsem na nic nepřišla, snad jen digitální budík, na který vidím z postele?????Pod postelí je volný prostor, který často uklízím a je to týden, co jsem tam dala Goliáš - rušič PZ. Co myslíš tím nedostatkem zemského prvku?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám