barvy v dětském pokoji

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Michaela
26. 4. 2006
barvy v dětském pokoji

Přeji Vám dobrý den, chtěla bych se s Vámi poradit o barvách v mém dětském pokoji. Podkrovní místnost je otočena na východ. Okno a dveře jsou proti sobě, což by asi nemělo být. Ale s tím už nic nenaděláme, protože je to starý domek a předělávat - to není možné. Převládají zde barvy jako šedá (koberec) a bílá (zdi). Na jedné straně se šikmým stropem. Nábytek je v barvě smrku. Poraďte mi prosím, zda mám něco změnit na svém pokoji, abych se zde cítila dobře. Dost na mě padá smutek a deprese. Děkuji za Vaši radu.

Věra
26. 4. 2006
Re: barvy v dětském pokoji

Michaelo,pokud by Vam to nevadilo,tak barvy bych videla v odstinech zelene nebo modre.Ten smrkovy nabytek je myslim bezva.Takova dřevěna zvonkohra v okne by byla taky dobra a jestli je to možné tak bych volila kvetiny,ale ne kaktusy nebo bonsaje.Mejte se

michaela
26. 4. 2006
Re: barvy v dětském pokoji

Zdravím Vás, jmenovkyně. Necítím se povolána někomu radit o FŠ, protože se sama pořád ptám, ale mám pocit, že Vám ta chybí barvy. Jakékoliv, hlavně veselé (možná červená nebo oranžová), třeba jen polštářek nebo závěs nebo obrázek. Šedivá je hrozný požírač energie (alespoň pro mne). A možná ještě krystal nebo zvonkohru na trasu dveře - okno. Teď totéž řešíme doma, dcera si "vyšedivěla" pokoj původně svetle fialovou barvou na zdech a teď se tam cítíme jako v márnici. Také budeme přebarvovat a zabarvovat.

28. 4. 2006
Re: barvy v dětském pokoji

Tato kombinace barev je opravdu bez života, bez fantazie, mohlo by se to projevovat negativně na náladách, vzniku depresí apod. Doporučuji pokoj rozjásat pestrými barvami a dodat mu tím energii, pro celkovou harmonii by mělo být rovnoměrně v pokoji od každého elementu podobném množství, určitě přidat červenou nebo oranžovou barvu a živé zelené rostliny. Dominantní barva se odvine od převládajícího elementu obyvatele pokoje dle 4 pilířů času.

Tereza L.
5. 11. 2007
Re: barvy v dětském pokoji

Barvy v dětském pokoji by si mněly vybírat sami děti,tak aby jim tam bylo příjemně a chtěli v něm být s radostí. Pokud chcete podporovat jejich energii k učení tak zvolte modře svítící žárovku. Šedý koberec doladte třeba žlutou,či červenou barvou-pozor!Ta však zmenšuje prostor(červená).Vyhýbejte se také postavení postele pod sešikmeným stropem. Mnoho ůspěch§ s Feng-Šhuj

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám