Bydlení v garsonce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Daniela
12. 12. 2007
Bydlení v garsonce.

Krásný den přeji.Mám dotaz ohledně bydlení.Bydlím s přítelem v garsonce.Je to pro mně velice malý prostor,nevyhovujíci a nejsem tady vůbec štastná.Navíc je situována na sever,což mi taky nedělá dobře.To,že jsem tady neustále ve stavu nespokojenosti se přemítá do budoucnosti a do všeho v mém životě.Je možné udělat nápravu,aby se situace změnila a ja v tomto stísněném prostoru mohla mít alespon pocit naděje na lepší budoucnost a štastný domov?Vůbec mně tady nic nebaví a mám pocity beznaděje.Četla jsem tady něco o nástěnce vizí.Je ještě něco,co by dopomohlo k uskutečnění mého snu?Děkuji.

michaela
12. 12. 2007
Re: Bydlení v garsonce.

Co se týče současného bydlení, to je asi spíš na osobní konzultaci - pan Šmikmátor nebo Renata. Co se týče Vašeho snu - nakreslete si plánek vysněného bytu včetně světových stran, dejte si ho do cílů i do budoucnosti (sem třeba jiný symbol nového bydlení, ať nemáte dva stejné obrázky v malém prostoru), ať ho máte stále na očích. A k tomu ještě něco, co by sektor posílilo, podle světové strany, kde leží - kytku, svíčku apod. A hlavně věřte, že se to uskuteční, těšte se na to. Víra je nutná. Pozitivní myšlenky vytvářejí pozitivní skutečnost.

Daniela
12. 12. 2007
Re: Re: Bydlení v garsonce.

Vřele děkuji za odpověd.Mám jenom doplnujíci dotaz.Nástěnka cílů a budoucnosti zřejmě má být na východní straně(obojí)?

michaela
12. 12. 2007
Re: Re: Re: Bydlení v garsonce.

Podívejte se tady do článků na pa-kua. Cíle - uprostřed stěny, která je proti dveřím do místnosti; budoucnost - uprostřed pravé stěny místnosti posuzováno od vchodu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám