chci se podělit

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
ada
3. 3. 2007
chci se podělit

s vámi o svou zkušenost,zalíbil se mi obrázek mostu s dvěmi věžemi večerně osvětlený,řekla jem si ,že by se mi perfektně hodil do kuchyně sektor partnerů.Pověsila ho tam a po několika dnech si začala uvědomovat,že nápis nad mostem s námi něco dělá,byl to obrázek ze slovníku a anglicko-česky napsáno.A já u manžela začala slyšet něco jiného ,co on pak tvrdil v zápětí,že on řekl pravý opak.Nešlo mi to z hlavy,protože se to opakovalo a já jsem si uvědomila proč a nápis odstřihla.Ted mi vrtá hlavou ta tmavá voda pod mostem můžu tam ten obraz nechat ,co ty na to Renato?

Renata :)
5. 3. 2007
Re: chci se podělit

Ado, to je velmi zajímavé. Sice jsem nepochopila, jaký že byl ten nápis nad mostem, ale zajímalo by mě, zda nedorozumění mezi tebou a manželem po odstřižení zmizelo. Co se vody týká, tak do oblasti partnerství (země) moc nepatří.Stejně, tvoje pochybnosti nad tím obrazem už nebudou mít nic přínostného. Zkus ho dát jinam. :) R.

Katka
6. 3. 2007
Re: chci se podělit

Také mi zajímá co to bylo za nápis? Je to opravdu zajímavé...

Katka
6. 3. 2007
Re: chci se podělit

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Renata :)
6. 3. 2007
Re: Re: chci se podělit

co to znamená??

ada
6. 3. 2007
Re: Re: Re: chci se podělit

Já jsem tam napsala,že to bylo ze slovníku anglický nápis:anglicko-český slovník.My jsme si s mužem jaksi nemohli v tu chvíli rozumět jako kdyby jsme fakt mluvili každý jinou řečí.A obraz s nápisem tam visel asi 3 dny.

ada
6. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: chci se podělit

Je to tak nedorozumění se ztratila,a já čekala,že se vytratí,když to ustřihnu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám