Chci se stěhovat

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jitka
23. 10. 2006
Chci se stěhovat

Prosím, která část v bytě podle Feng šuej má vliv na stěhování. Děkuji.

Hanka
23. 10. 2006
Re: Chci se stěhovat

Jitko, pokud myslíte sv. str., pak bych volila V. Jinak bych představu nového bydlení umístila do sektoru Cílů, což je prostřední třetina naproti Vám, když vejdete do místnosti, Kariéra, začátky jsou prostřední třetina místnosti na straně vchodu a Budoucnost je prostřední třetina po Vaší pravé straně (stojíte-li stále zády ku vchodu do místnosti). V knize Gill Haleové píší radu pro urychlení prodeje domu, cítím ji velmi působivě, nikdy jsem to však nevyzkoušela: - vzít červenou obálku a do ní vložit kousek kovu z kuchyně + trochu země ze zahrady + kousek dřeva z podlahy n. prahu a co je hlavní - obálku vhodit do rychle plynoucí řeky. Říkám, nikdy jsem to nezkoušela. Nevím. Ale já radím představovat si každou chvilku to štěstí, že už konečně bydlíte tam , kde chcete a adekvátně prožívat tu radost i z koupě i z prodeje. :-)

23. 10. 2006
Re: Re: Chci se stěhovat

Pro nové myšlenky a jejich růst je ještě dobrý směr JV. Stěhování patří mezi činnosti, kde se dá aplikovat metoda Letící hvězdy, pomáhající určit vhodný čas a směr pro nové bydliště, čímž se ještě posílí a upřesní vlastní záměr stěhování.

Alžbeta
11. 1. 2007
Re: Re: Re: Chci se stěhovat

Ako zistiť vhodný čas na sťahovanie a smer pre nové bydlisko? Rok nar. 55 a 57 svedčí o tom, že už nie sme najmladší, máme trocha strach z neznámeho.

11. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Chci se stěhovat

Ozvěte se v případě zájmu na osobní domluvu o zpracování výpočtu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám