chodba

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
ADA
29. 10. 2006
chodba

Chci se zeptat,jak rozdělit chodbu dlouhou a úzkou? Také podle pakua?Máme v cílech vestavěnou skříň a v zoně vztahů motýly,můžou tam být?

Hanka
29. 10. 2006
Re: chodba

Já vždycky uvažuji jen o obytných místnostech a maximálně o vztahu chodby k nim, nikdy jsem dlouhou úzkou chodbu neposuzovala podle pakua, spíše bych se snažila, aby nebyla jen dlouhá rovná přímá kvůli čchi, ale nevím, říkám, nikdy mě toto nenapadlo, uvidíte, co písne pan Šmikmátor. Do Cílů na vestavěnou skříň se dá nalepit pěkný obrázek Vašich snů.:-) A v zóně vztahů motýly? Máte tam dva krásné motýlky spolu nebo tam máte více motýlů? Co si představíte pod pojmem motýly? Já jen přelétavost.... - to asi mluví za vše. Nedoporučovala bych sbírku motýlů do Partnerství, pokud netoužíte po polygamním manželství. - můj názor. Na druhou stranu motýlky v chodbě nebo na schodech cítím velmi dobře.

ADA
30. 10. 2006
Re: Re: chodba

UTKALA JSEM JE PŘED DLOUHOU DOBOU,JSOU TO DVA MOTÝLI TAPISÉRIE.TAKY TO CÍTÍM NEDOBŘE I KDYŽ JE TO V CHODBĚ.A JEŠTĚ TAM VISÍ KOUPENÝ KOBEREC S KVĚTINOU .TAKÉ NEDOBŘE VÍM.

Hanka
30. 10. 2006
Re: Re: Re: chodba

V tom případě v tom nevidím problém.

1. 11. 2006
Re: chodba

I chodba je místností, takže systém Pa-kua zde platí jako všude jinde. Dlouhou chodbu jde rozdělit různě, např. i závěsem nebo žaluzií vč. různé barvy stěn na 2 menší.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám