Chryzantéma

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Áňa
28. 9. 2007
Chryzantéma

Dobrý večer do fóra ještě do třetice. Mám takový dotaz na znalce kamenů. Když jsem kupovala kámen kterému se říká chryzantéma v knížecce psali, že když chci připravit z kamene elixír mám ho dát do mističky a tu vložit do misky s vodou, protože by se přímo ve vodě zničil. Jak se tedy chryzantéma čistí? O tom tam asi nepsali, nebo jsem to přehlédla.. Dobrou noc*

30. 9. 2007
Re: Chryzantéma

Zkuste dotázat paní Sedlmajerovou, viz naše Odkazy, je přes kameny odborníkem.

Áňa
3. 10. 2007
Re: Re: Chryzantéma

Děkujii za tip. Byla jsem u Dobry a od prodávajících a z knih jsem byla informována(nikoli ujištěna), že voda nic nezkazí. Očistila jsem ji pod proudem vody a ihned jsem ucítila zase proudit tu energii. A při návštěvě krámku jsem si koupila tyrkysový prsten a také jsem ho propláchla ale na ruce jsem ho cítila jako těžký a bolavý, tak už je ve sklínce se slanouvodou, doufám, že to pomůže.

Áňa
5. 10. 2007
Re: Re: Re: Chryzantéma

:( Tak i po denním a nočním očistném pobytu va vodě a pár hodinách na slunku je stále stejně bolavý a těžký.

Avi
12. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Chryzantéma

Tykys se na přímém slunci nenabíjí! Taktéž je pro něj nevhodné pobývat ve vodě,natož ve slané!-voda může měnit jeho vlastnosti. Tyrkys se nabíjí pouze na nepřímém světle a čistit se může buďto zahrabáním do "čisté" půdy,nebo vykuřováním-zapalte vonnou tyčinku a nechte dým procházet přes kámen. Tyrkys je také možno nabít na měsíčním světle.Tyrkys pomáhá kreativnímu vyjádření,vyrovnává emoce,brání výkyvům nálad,tiší nervy,rozpouští negativitu,přináší odvahu.Indiáni tyrkysové prsteny používali jako ochranu před nemocemi a nehodami na cestách.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám