chybějící sektory

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jiřina
3. 12. 2008
chybějící sektory

Dobrý den,vím,že doporučujete použití tabulky PA KUA na jednotlivé místnosti a ne na půdorys domu.Prosím,proč?I já jsem raději,protože dle PA KUA v půdorysu postrádáme sektor partnerství,manželství vprotilehlé části vědění,moudrost a sektor děti je jen malá část.Mám z toho velmi špatný pocit.Děkuji Jiřina

michaela
4. 12. 2008
Re: chybějící sektory

Jiřino, pa-kua je vhodné použít na dům tehdy, když se do domu vstupuje ze severu. Ale je jedno, jestli pa-kua nebo světové strany. Každopádně vám části některých sektorů chybí (nebo možná přebývají). Které to jsou, záleží na tom, jak je dům orientovaný. Všechno se dá pomocí FŠ napravit.

IVA
6. 12. 2008
Re: chybějící sektory

Já myslím, že doplnit chybějící část,ať už je jakákoliv,je nutné. Dělám F-S mnoho let dle pakua a vždy to vyšlo... V domech bez obl.partnerství jsou dávno rozvedeni...děti nemají partnery..až jsou na internátech apod. Je to věc pohledu. I sama na sobě jsem tyto věci ověřila. A také rozlišila tak jemné rozdíly, jako je místo vcházení do domu já-hl.vstupem,on schodištěm... Udělejte max a všem nápravám věřte. Dělejte je postupně. Fungují ihned. IVA

Denisa
7. 12. 2008
Re: Re: chybějící sektory

Krásný den, mě také bude chybět v novém bytě zcela jedna zóna, bude jako by u sousedů. vím, že jí můžu otevřít zrcadly. Zajímalo by mne, jestli zdrcadla musím umístat po celé zdi v místech, kde je za zdí za "chybějící" zóna? Nebo stačí jen jedno zdrcalo a to kdekoli na tom dělícím místě? děkuji velice za odpověď

michaela
8. 12. 2008
Re: Re: Re: chybějící sektory

Stačí dvě zrcadla, každé co nejblíže rohu na každé stěně, kde by navazovala chybějící zóna tak, aby se pomyslné přímkmy procházející zrcadly k sousedům protly v místě, kde by měl být roh chybějící zóny. Nevím, jestli je to srozumitelné, prostě skrz zrcadla protáhnete stěny, které v místě svého protnutí vytvoří chybějící roh.

Denisa
12. 12. 2008
Re: Re: Re: Re: chybějící sektory

Super, děkuji velice radu! Předpokládám, že je asi jedno,jak jsou velké nebo jaké mají tvary a kde na stěně visí ve smyslu jak vysoko od země.

michaela
12. 12. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: chybějící sektory

Snažte se je dát přibližně stejně vysoko, aby se opravdu paprsek protnul. Tvar vyberte podle vzhledu místnosti, kde zrcadlo visí.

Denisa
13. 12. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: chybějící sektory

ten tvar má být shodný s půdprysem místnosti? mám takovou "nudli", takže vysoké obdelníkové zrcadlo? děkuji moc!

michaela
14. 12. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: chybějící sektory

Tvar záleží jen na vašem vkusu. Hlavně aby byla čistá a nepoškrábaná, nerozbitá. Nejúčinnější je osmihran, ale není nutný. Hlavně nepoužívejte zrcadla složená z více kusů, deformují obraz.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám