Chybějící směr

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
LH
27. 4. 2005
Chybějící směr

Nejdříve Vás všechny zdravím. Mám mnoho nejasností ohledně určování sektorů v bytě, protože literatura, kterou jsem přečetla, je v tomto ohledu často rozdílná. Reaguji tímto na předchozí příspěvek, který mě trošku uklidnil, protože již vím, že se touto otázkou nezabývám sama. Mám ale jinou otázku, máme obdélníkový,přesto problematický půdorys:JZ sektor bytu částečně vyplňuje otevřená terasa, Z a střed částečně chybí.Dají se tyto prostory nějak oživit či pomyslně doplnit?

2. 5. 2005
Re: Chybějící směr

Je několik možností jak situaci řešit a energeticky vyrovnat handicap tohoto bytu. Obecně: pracujeme se zrcadly, křišťály, energetickou podporou stěn místností v oslabených sektorech a posilováním energie v těch životních situacích, které se stávají v rodině problémovými. Váš případ bude asi lépe řešit osobně a konkrétně, pokud budete mít zájem.

Jana
29. 8. 2006
Re: Re: Chybějící směr

Nejdříve zdravím všechny příznivce FS. A teď otázka: Chápu dobře, že otevřená terasa se do půdorysu domu nepočítá? Máme dům do "L" a zbylá část v tom "elku" je částečně zastřešená terasa s květinovou stěnou. Mě tak nějak pocitově připadá, že do půdorysu patří. Jak to tedy je??? Děkuji a přeji krásný den!

29. 8. 2006
Re: Re: Re: Chybějící směr

Otevřená terasa se do půdorysu nepočítá, což je i docela logické, neboť se obvykle celou zimu nepoužívá, je mimo vytápěnou část domu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám