Číslo domu 99

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Michaela
16. 10. 2020

Dobrý den, chci Vás požádat o radu, zda je vhodné číslo domu 99. Přistavovali jsme domek a stávající číslo je 27, které může být společné pro oba domy (jsou spojené). Chtěli jsme však požádat o samostatné číslo a v pořadí je číslo 99. Poprosím o radu, zda je 99 "lepší" než 27. Ve 27 se mi nežilo moc hezky, proto chci samostatné číslo, když je možnost. Číslo 9 nás provází, 9.3. jsem začala chodit s manželem a následně jsme se v tomto datu i vzali, sama jsem narozena v 9. měsíci, jedno z dětí 19.2.. Mám trochu obavy, aby těch devítek nebylo moc :-)

1. 11. 2020

Dobrý den, tak numerologických výkladů je více, ale zkuste se třeba trochu inspirovat výkladem čínského Orákula YI pro číslo 99: "Vaše štěstí není stálé a vypadá to, že nemáte ve vašem osudu poslední slovo! Příliš mnoho překážek leží na vaší cestě. Nicméně, pokud pročistíte svou mysl a podíváte se na vaši situaci nezaujatým pohledem, bude tato o hodně lepší než u mnoha druhých lidí. Ve vašem případě platí, že bude život takový, jak si jej uspořádáte, protože budete vystaveni dobrým i špatným možnostem. Pokud se rozhodnete přijmout výzvu, může to být pro vás delší cesta, neboť budete muset pracovat tvrději, ale povede to ke konečnému úspěchu. Mějte na paměti, jestli si vyberete tuto cestu, budete kráčet sami. Nebude žádné pomoci zvenčí. Pokud se ale rozhodnete to vzdát a odevzdat se nepřízni osudu, potom nemůžete očekávat při této volbě žádné ocenění. Současná situace se pak může ještě zhoršit."

Michaela
4. 11. 2020

Dobý den, děkuji za vysvětlení čísla 99. Nepřijde mi moc příjemné. Hledala jsem význam čísel dle orakula, jak doporučujete, ale nedaří se mi najít významy vyšších čísel než od 1 do 9 a pár vybraných. Potřebovala bych číslo 99 porovnat s číslem 27, které je "lepší". Pokud se rozhodneme číslo neměnit a zůstaneme u 27, aby to nebylo ještě horší než ta 99. Můžu Vás poprosit třeba o odkaz? Moc děkuji

glyirkxlsi
24. 3. 2021
ujsbtymgiz

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám