citím se jak paralyzovaná...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Majda
7. 3. 2009
citím se jak paralyzovaná...

Normálně jsem velký optimista, radostný a spontánní člověk. Vždy jsem měla spoustu plánů a inspirací. Už asi rok nebo skoro dva se cítím pod psa. Nic moc se mi neděje, běžné starosti jako každý,jen se cítím nějak opotřebovaná, bez energie, bez jiskry. Jako by se můj život zasekl na mrtvém bodě. Za tu dobu, kdy se takhle mizerně cítím jsem přibrala 35 kilo! Mám pocit, že můj život jsou jen starosti a práce, žádné radosti. Mám pocit, že po mě všichni něco chtějí /v práci, matka, syn.../ a já sama nic nedostávám. Mohlo by tenhle blok nějak pomoci uvolnit feng-shui? Zase bych chtěla žít a radovat se.

Pavla
8. 3. 2009
Re: citím se jak paralyzovaná...

Majdo, na zhubnutí si přečti knihu: ,,Zbavte se svých kil bolestí,, a radosti si začni dělat sama, třeba drobnostma, něco si přestěhuj v bytě, přerovnej si skříně, a energii jdi čerpat vycházkou do přírody a dýchej čerstvý vzduch, už je v něm cítit jaro. Pavla

rejka
8. 3. 2009
Re: citím se jak paralyzovaná...

Preji pekny den. Krome "feng-shui doplnku" doporucuji knizku Tajemstvi od Rhondy Byrne. Dnes je uz k sehnani v kazdem knihkupectvi za 300,-. Nejblizsim jsem ji take kouila a dalsi 2 mam do foroty - stale pujcene. :) Velmi pomohla, kdyz se mi zivot take "zasekl na mertvem bode". Ostatni maji sejnou zkusenost... :) S Tajemstvi i bez preji Hodne stesti, Majdo.

Majda
9. 3. 2009
Re: Re: citím se jak paralyzovaná...

Pavlo, rejku, oběma moc děkuji za tipy. Jednu knížku už mám, druhou pořídím. Už se těším, a se do nich ponořím :-)) Snad tam najdu své ztracené zrno optimizmu.

michaela
9. 3. 2009
Re: Re: Re: citím se jak paralyzovaná...

Majdo, hlavně se nauč mít sama sebe ráda a nauč se říkat ne. Je to ta nejjednodušší rada, ale strašná dřina to dokázat. Ale pak se člověku strašně uleví a dokonce zase začne své povinnosti vykonávat s radostí, aniž by měl pocit, že je zneužíván. Jinak poradím www.tetakaterina.cz. Tam se takovéto starosti na fóru řeší pořád. Třeba tam pro sebe tip nebo radu najdeš. A když ne, můžeš se zeptat nebo požádat o pomoc.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám