Co zlepšit na svém pracovišti??

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jaja
2. 5. 2006
Co zlepšit na svém pracovišti??

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, jak vylepšit své pracoviště, aby se mi práce lépe dařila. Vypadá to, že mi nevyjde již druhý velký obchod v tomto roce ( oba jsem zakládala v době, kdy ode mne odešel můj manžel ).Poraďte mi, prosím, jak mám uspořádat svůj pracovní stůl, popř. co dalšího vylepšit, aby se mi práce více dařila ( jsem Kůň-Vodnář-Oheň ). Velmi děkuji Jana

3. 5. 2006
Re: Co zlepšit na svém pracovišti??

Ta energie manžela tady možná hraje významnější úlohu, doporučuji vztahy s ním dořešit (uvnitř v sobě i navenek s ním) a začít novou práci sama nebo případně s jiným partnerem. Významný je sektor Cílů, kde by se měly objevit dekorace symbolizující očekávané výsledky.

Jana
4. 5. 2006
Re: Re: Co zlepšit na svém pracovišti??

Velmi děkuji. Pracuji s manželem na jednom pracovišti ( to Vy jste poznal ), dostala jsem nabídku nové lepší práce pro konkurenční společnost, ale s velkou zodpovědností a více časově náročnou ( mám 4 -letou dceru ). Myslíte, že mám odejít z místa, kde jsem v pohodlí, i když mi teď obchody nejdou, ale vedle svého manžela, se kterým jsme v rozvodovém řízení?? Vašeho názoru si velmi cením. Děkuji za odpověď.

4. 5. 2006
Re: Re: Re: Co zlepšit na svém pracovišti??

Tu společnou práci při rozvodovém řízení si ani nechci představovat, takže vnímám odchod jako dobré řešení, pokud by třeba odejít nechtěl pan partner.

jana
5. 5. 2006
Re: Re: Re: Re: Co zlepšit na svém pracovišti??

Velmi Vám děkuji pane inženýre. Jana

5. 5. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Co zlepšit na svém pracovišti??

Bylo mi potěšením...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám