Dekorace - obrázky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alena
7. 8. 2006
Dekorace - obrázky

Chtěla bych vás požádat o radu, kam by bylo vhodné umístit keramickou kachli s mým slunečním znamením - Beran. Před nějakou dobou jsme se přestěhovali a postupně se dostávám na dekorace stěn. Začala jsem probírat krabici s původními obrázky a pomalu zvažuji, které v našem novém domově znovu použít. Kachle se mi stále líbí, tak bych ji ráda někam umístila. Ještě také uvažuji o jedné grafice ve sv. modré paspartě (s kruhovým výřezem na obrázek), která má název "Proměny". Je to takový abstraktní, ale na mě harmonicky působící obrázek. Uvažovala jsem o místě, které je v ložnici v sektoru kariéry. Docela bych uvítala nějakou perspektivnější změnu v zaměstnání. Nemám zatím ale na mysli žádnou konkrétní práci, rozhodně netoužím po žádné velké kariéře, jen vím, že bych nejraději chtěla dělat něco opravdu prospěšného a v souladu s mým myšlením. Na druhou stranu si v současné době nemohu dovolit přijít o zaměstnání bez okamžité náhrady. V bytě nedošlo k nějaké větší rekonstrukci, spíš postupně jen drobně opravujeme, ale cítíme se doma, díky uplatňování principů Feng Šuej, opravdu dobře. Téměř rok navštěvuji skoro denně tuto diskusi a moc mi pomáhá při mém "samostudiu", proto děkuji za váš čas i znalosti, které nám touto formou předáváte.

7. 8. 2006
Re: Dekorace - obrázky

Ta osobní kachle by mohla být zajímavá spolu s partnerovou kachlí v Partnerství, sama nepůsobí nejlépe (podporuje zájem o sebe, egoismus apod), obrázek Proměny bych umístil do Kariéry, ale raději do obýv. pokoje než do ložnice.

Alena
8. 8. 2006
Re: Re: Dekorace - obrázky

Děkuji za odpověď. Tu kachli už mám asi 15 let a dlouho jsem nic podobného neviděla. Také jsem měla trochu obavu ze zvýšení své dominance při jejím umístění (manžel je narozen ve znamení Raka). Mohlo by to ale nějak příznivě ovlivnit skutečnost, že nám v bytě chybí "ženský" JZ sektor (pokoj v tomto místě už patří do sousedního bytu)?.

8. 8. 2006
Re: Re: Re: Dekorace - obrázky

Ta obava z možného negativního působení "své kachle" je namístě, asi bych ji použil jen v Minulosti nebo Kariéře. Doporučuji se snažit více využívat a udržovat JZ sektory všech dalších místností v bytě.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám