dětské pokoje

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
helena
14. 9. 2006
dětské pokoje

Dobrý den pane inženýre. Potřebovala bych poradit. Budeme dětem zařizovat pokoje.Syn je oheň pokoj bude na V,SV a dcera kov a směr je V,JV. Oba pokoje mají okno na V a dveře z JZ. Mám u syna podporovat prvek ohně a dřeva a u dcery kov a zemi? Nebo tyto prvky potlačovat a jiné upřednostňovat? Děkuji předem za radu a tyto stránky.

Věra
14. 9. 2006
Re: dětské pokoje

Dobrý den Heleno, napadlo mě , že bych asi ty pokoje prohodila-synův oheň bych podpořila dřevěným V,JV a dceřin kov SVní zemí.No pokud by to nebyl problém a uvidíte, co pan Jiří.Mějte se fajn.Věra

helena
14. 9. 2006
Re: Re: dětské pokoje

Děkuji za radu. Já si to myslím také, ale zvolila jsme to takhle, proto že pokoj pro dceru je větší a má šatnu, kterou ona užije více než syn. Hezký den.

14. 9. 2006
Re: Re: Re: dětské pokoje

To stávající uspořádání bych upřednostnil, a to z důvodu příslušných energií dětí - pro syna v rodině je SV vhodnější, pro dceru zase JV, jejich osobní potřeby dorovnání energií pro podporu nebo tlumení bych řešil barvami, tvary a dekoracemi v jejich pokojích.

HELENA
15. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

Děkuji za odpověď pane inženýre.Potěšilo mě, že toto uspořádání bude vhodné. A k tomu urovnání energií. Když je kov, nebo dřevo je potřeba tuto energii podporovat a ostatní potlačit, nebo naopak ostatní upřednostnit, aby se energie vyrovnali. Děkuji a přeji všem hezký den.

17. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

Spíše to druhé, harmonie spočívá ve vyrovnávání energií, dominantní energii doporučuji tlumit, s použitím zásad živlového pentagramu.

helena
20. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

Dobrý den. Děkuji za radu. Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli mám nechat děti, aby si vybrali barvy a zařízení pokoje sami, nebo se snažit do toho zasahovat.Hezký den všem.

21. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

Konečně jedna osvícená matka, co věří, že by mohly mít její děti dobrou intuici...

helena
1. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

Děkuji za pochvalu. Dcera si vybrala oranžovou , syn zelenou. Proto že jsou to menší pokoje volily jsme světlejší odstíny, ale nevím jestli je lepší vymalovat celý pokoj, nebo jen některé stěny. Děkuji všem za rady.

1. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dětské pokoje

U menších místností působí lépe 2 stěny barevné a 2 bílé, anebo 3+1 s bílou kolem oken.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám