Dětský pokoj v sektoru bohatství

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
16. 5. 2008
Dětský pokoj v sektoru bohatství

Dobrý den, necháváme si stavět baráček a dětský pokojíček spadá do sektoru bohatství. Jak posílit toto místo aby to souviselo i s dětstkou tématikou? Mám dvě malé děti, uvažuji vymalovat žlutě, máme bílý nábytek, co případná dekorace na stěnách? Zvažujeme pro chlapečka motiv krtečka a pro holčičku nějakou princeznu... Koresponduje to i s posílením tohoto sektoru?Předem moc děkuji za odpověď. Jana.

18. 5. 2008
Re: Dětský pokoj v sektoru bohatství

JV sektoru domu vládne Dřevo, proto bych zde se žlutou a bílou pracoval dosti opatrně, samozřejmě je potřeba ještě provést osobní rozbor dětí a zjistit tak, které elementy jsou vhodné pro každé z nich a dále jejich harmonizaci navzájem.

Avi
19. 5. 2008
Re: Re: Dětský pokoj v sektoru bohatství

Mohu mít k tomuto tématu dotaz?Dětský pokoj máme také v sektoru bohatství-a je naprosto nemožné v něm udržet pořádek.Přijdu do pokoje,uklidím a za hodinu je to tam nanovo,nevím co s tím.Pokoj mají dohromady 2holky,ta starší si svou půlku udržuje,ale u té mladší/10/naprosto nic nepomáhá,už nevím co s tím,ať se sanžím sebevíc,uklizeno tam zůstane max.jeden den. Myslím,že se to podepisuje na naší finanční situaci,kdy se stávají takové "nehody",že jsou peníze potřeba na opravy a ne na to na co by člověk chtěl-na to se nedostává-co s tím?Bohatství v OP mám podpořeno,uklizeno,ale nestačí to.

Pavla
19. 5. 2008
Re: Re: Re: Dětský pokoj v sektoru bohatství

Avi, mám zavedené pravidlo 3x a dost...3x řeknu "ukliď si" a pokud neuklidí, všechny věci, které nejsou uklizené hbitě letí z okna...Je pravda,že během 5..6 let letěly pouze 1x..od té doby stačí říct "ukliď si" max. 2x..

Jana
20. 5. 2008
Re: Re: Dětský pokoj v sektoru bohatství

Dobrý den, pane Ing. Šmikmátor, děti mám ještě malé, pokojíček budou zatím obývat společně. Dcera Eliška je narozena 31.12.2004 a syn Ondřej 1.9.2007. Ptala jsem se dcerky, jaký by chtěla pokojíček a líbila by se jí žlutá barva. Nebo myslíte jedna žlutá stěna a druhá zelená? Příp. dekoracemi podpořit tento sektor (květiny tlustice, zvířátka v bazénu, dřevěná podlaha..). Prosím o radu a moc děkuji. Jana.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám