diplom a nástěnka v pracovně

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jakub
26. 11. 2007
diplom a nástěnka v pracovně

Dobrý den,měl bych po čase opět jeden speciální dotaz, a sice kam zavěsit v pracovně diplom či čestné uznání? Když jsem o tom přemýšlel, v každé oblasti by byl nějaký důvod pro umístění, ale kam s ním, pokud chci na úspěch spojený s tím diplomem navázat a případně ho zopakovat? A ještě jeden dotaz, když už jsem u toho:) Kam nejlépe umístit pracovní nástěnku, na které mám přehledy rozdělaných zakázek, důležité kontakty, ale i pár obrázků, které se mi líbí...? Diplom jsem měl dlouho v oblasti partnerství, ale tam mi nedávno spadnul, asi se mu tam už nelíbilo. Nástěnku mám nyní v oblasti růstu a bohatství. Pracovnu budu ale přestavovat, takže hledám dobrou radu jak vše nejlépe umístit, děkuji předem.

Renata :)
26. 11. 2007
Re: diplom a nástěnka v pracovně

Jakube, řeknu ti kam a proč bych umístila diplomy a nástěnku já...Diplomy - navrhuji sektor cílů- dosažení, to proto, že tento sektor zobrazuje jak nás vidí druzí, jak působíme na okolí - tedy v případě tvých diplomů - jako odborníka diplomovaného....Pokud chceš získání diplomu zopakovat, nabízí se sektor budoucnost, tedy blízkých cílů. Zajímalo by mě, jak působil diplom vystavený v partnerství.... asi nevýznamně??? Nástěnka.... kontakt se zákazníky se promítne v oblasti náp. přátel, v tomto místě posilujeme kontakt s klienty - tedy vztahy mimofiremní nejen na nástěnce ale i na pracovním stole. Pro rozpracované zakázky je možné využít opět blízkou budoucnost. Já hlasuji pro oblast náp. přátel. Stejná otázka...co přinesla nástěnka v bohatství? Díky za odpověď :) R.

Jakub
27. 11. 2007
Re: Re: diplom a nástěnka v pracovně

Díky Renato, do sektoru budoucnosti by diplom snad šel, v sektoru cílů mám jedno velké okno, tam by to asi možné nebylo. Abych ti odpověděl, diplom mi v partnerství visel asi 6 let, a účinek byl maximálně takový, že kdo ho viděl, ten si pamatuje, co jsem dokázal, ale poslední dobou tam byl opravdu na nic a tak radši sám spadnul aby si řekl, že chce pryč:) No a nástěnka v bohatství - řekl bych že všechno nějak běží pořád stejně, ale nějak moc to neroste a nebo to roste moc pomalu, já bych ale potřeboval nějaké nové a lepší zakázky :) Nástěnku tam mám asi třičtvrtě roku. Takže pravda, v sektoru přátel by to mohlo lépe posilovat a udržovat to, co je, ale spíš bych te\'d uvítal nějakou změnu, aby přišlo něco lepšího :)

Renata :)
28. 11. 2007
Re: Re: Re: diplom a nástěnka v pracovně

Děkuji za odpovědi, Jakube, pokud uvítáš změnu a příchod nových zakázek, zaměř se na východní část své pracovny. Pozornost by zasloužil i sever. :) R.

Jane
22. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: diplom a nástěnka v pracovně

Dobrý den,prosím o radu kam umístit certifikáty duchovního směru a kam certifikáty které chci využít k podpoře svého obchodu,v cílech mám okna a umístit je zde není možné...

Renata :)
23. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: diplom a nástěnka v pracovně

Ty duchovní bych šoupla do moudrosti a podporu obchodu do nápomocných přátel. :) R.

Jane
23. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: diplom a nástěnka v pracovně

Mockrát děkuji za radu paní Renato měla jsem vše v moudrosti,tak jsem zvědavá jak to bude v přátelích... :)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám