diskuzní fórum

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zuzka
9. 3. 2006
diskuzní fórum

Dobrý den všem!Poslední dobou se mi diskuzní fórum moc nezamlouvá a to z toho důvodu,že dříve pokud měl tápající nějaký problém,napsal dotaz, pak mu pan Šmikmátor odborně poradil.A fungovalo to! V současné době "do toho mluví"každý,kdo si přečetl třeba jen jednu knihu nebo článek.Začíná se to podle mého názoru ubírat směrem,kdy na internetových stránkách se řeší, jaký šampon na vlasy,krém na boty a jakou polévku k obědu!Možná je to tak správně,ale FŠ je někde jinde.Proto se mějte všichni fajn a já se s Vámi loučím.

js
10. 3. 2006
Re: diskuzní fórum

Nemohu nez souhlasit, take to tak citim. A doufam, ze v diskuzi zustanou lide s vaznym zajmem o FS, kteri ji obohati o sve poznatky a zkusenosti.

Jana
5. 5. 2006
Re: diskuzní fórum

Zajímají mě názory všech zúčastněných. Právě po jejich přečtení se mi ukazuje, že feng-šuej je o tom, že si vyslechnu a přečtu mnoho názorů a tipů a vyberu si z nich to, co mi sedí. Ale v každém případě se přimlouvám za to, aby mezi těmi všemi příspěvky byl vždy i ten od pana Šmikmátora. Jsem za tyto stránky vděčná a děkuji všem tápajícím i radícím (za jejich otázky i odpovědi) Mějte se krásně.

Marcela
5. 5. 2006
Re: Re: diskuzní fórum

Souhlasím s Janou, ráda si přečtu více názorů, ale vždy hledám odpověď pana ing.Šmikmátora. Ale tato sekce se jmenuje diskusní fórum, takže by se zde mělo diskutovat. V opačném případě by se mělo fórum přejmenovat na poradnu. Konečně platí, že kdo nechce jiné názory, tak je jednoduše nečte. My "věrní" už víme, že z odpověďí pana Jiřího zní zkušenost a profi znalost FŠ. Pravdou je, že některé názory samouků by mohly nováčky na stránkách uvádět do rozpaků či přímo v omyl. Přesto si dovolím tvrdit, že lepší fórum o FŠ na webu není. Hezký den Marcela

michaela
5. 5. 2006
Re: Re: Re: diskuzní fórum

Já si myslím, že chybami se člověk učí. Pokud mylné názory pan Ing. Šmikmátor uvede na pravou míru, tak myslím, že jsou i prospěšné. Alespoň člověk ví, kterými cestami se neubírat. Já například dodnes nechápu radu (ne od pana inženýra), proč by mělo být dost elementu země zastoupeno v oblasti vědění. Třeba mi to někdo vysvětlí.

5. 5. 2006
Re: Re: Re: Re: diskuzní fórum

Já si taky myslím, že by se tady mohlo diskutovat víc a obohacovat tím další čtenáře, jen by si mohli lidé někdy lépe uvědomovat, že když žijí v pohodě a dostatku, tak se opravdu nemusejí zbytečně trápit tím, kterou barvu by měl mít odpadkový koš apod, je to k ničemu. A mají-li nějaké skutečné problémy, tak je potřeba odhalit jejich vnitřní příčinu a tu odstranit, to je podstatné. Co se týká elementu Země, tak je tady souvislost, a to že Vědění patří SV sektor bytu, kde vládne Země, takže toto pravidlo posílení Země by se mohlo použít v případě, že budete mít v bytě v SV sektoru knihovnu, ale v jednotlivých místnostech pro sektory Vědění tu potřebu necítím.

Olina
7. 5. 2006

Souhlasím,už se netrápím barvou koše,ale ani metodou FŠ.A jsem opět v štˇastná a hlavně v pohodě i bez zharmonizovaného domu.Ale přesto díky za odpovědi a mějte se krásně. Olina

marcela
10. 5. 2006
Re: Re: diskuzní fórum

já sem velice ráda chodím .Jsou chvíle kdy si říkám že sem už nepolezu a moc bojuju abych sem nedávala zbytečně blbý otázky.Snad bych měla nejprve o tom vědět něco víc.Vůbec fs nerozumím,ale něco mi říká že ano,že přece je to tady o diskuzi.a třeba některá odpověd na mou ,,blbou otázku,,mě posune někam dál.myslím vnitřně a že konečně se ten můj zájem dojde k těm správným dveřím ,a konečně se budu moci odvážit zaklepat a časem vejít i dál a o fs se něco dovědět .Teď jen chodím okolo a nevím ani kde je ta správná chodbička.Oj ,ted jsem tomu zase dala,tak doufám že mi někdo porozumíte.

11. 5. 2006
Re: Re: Re: diskuzní fórum

Kdyby to tak šlo jednoduše říct přečtěte si tu a tu knihu, budete potom znát základy, jenže to prostě nejde, ve všech knihách, i v těch lepších které tady doporučujeme, jsou věci, které jsou evidentně špatně, takže nezbývá než využívat rad lidí, kteří jsou ve FŠ pokročilejší.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám