Dobrý den, chci se zeptat jak moc jsou nevhodné podkrovní...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
13. 11. 2005

Dobrý den, chci se zeptat jak moc jsou nevhodné podkrovní místnosti. Konkrétně typy domů, které se v dnešní době nejvíce staví, kdy místnosti v druhém patře mají šikmé stěny, bez přiznaných trámů. Jak uspořádat dětský pokoj v takovém pokoji? Děkuji za odpověď

16. 11. 2005

Tak především jsou podkrovní místnosti neklidné, dochází v nich k častému odrážení energie od šikmých ploch a dále k negativnímu působení mnoha rohů apod. Kromě toho by tyto "deformované" prostory mohly podporovat u bydlících osob hrbení se, ohýbání zad, neustálé uhýbání překážkám, což pro mladého jedince není nejlepší cesta pro jeho zdravý vývoj k přímé a suverénní osobnosti. Uspořádání takovýchto prostor doporučuji dělat individuálně podle místních poměrů, zásadou by však mělo být umístění postele i pracovního stolu pod rovnou plochou stropu.

Zdeňka Grygarová
8. 2. 2006
šikmé zdi

Dobrý den. Jak vylepšit energii v podkrovní místnosti, ve které máme ložnici? Když je ve tvaru trojúhelníku. Žádný strop nemáme. Děkuji za odpověď.

8. 2. 2006
Re: šikmé zdi

Než začneme radit... jak dobře se tam spí, jaké máte z toho prostoru pocity, ráno jste dobře vyspaní, máte pokojné sny, nehádáte se tam moc často?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám