Dobrý den, prosím, poraďte někdo, jakou zvonkohru umístit...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Sanča
6. 3. 2009

Dobrý den, prosím, poraďte někdo, jakou zvonkohru umístit do středu bytu. Je to prostor země, tak možná něco z keramiky, něco, žlutého či hnědého? A nebo možná zvonkohru vůbec ne? četla jsem asi tři knihy a v každé psali něco jiného. V našem případě by bylo dobré něco na zpomalení energie, protože střed máme v přímé linii domu: okno - pokoj - dveře - střed - dveře - pokoj - okno. Ty dveře příliš nezavíráme. Opravdu jsem ze všech rad z knih zmatená, poraďte mi prosím! Moooc děkuju.

Renata :)
6. 3. 2009

Sančo, možností jak zpomalit energii je víc. Zvonkohra není špatná, ale do středu bytu (s takovou dipozicí jakou popisujěš) bych umístila kulatý koberec, pokud byste pokládali novou podlahu, lze střed zvýraznit jiným vzorem, barvou apod. Vhodný je element ohně-slunce. Do oken křištálky, květiny,případně ozdobnou samolepici folii do spodí části okna (asi 15 cm). Do dveří které nezavíráte je možné zavěsit dveřní girlandy, provázkové, korálkové, kytičkové závěsy.... Zpomalit tok energie lze také vhodným rozmístěním nábytku v místnostech s dveřmi proti oknu. :) R.

Sanča
6. 3. 2009

Renato, moc vám díky za rady, určitě mě inspirovaly. Jen se chci zeptat ještě k těm dvěřím - co je to dveřní girlanda? A také by mě ještě moc zajímalo, zda jsou vhodné celoskleněné posuvné dveře, uvažujeme o nich. Nebo jsou z pohledu FS vhodnější dveře plné či z nějak specificky uzpůsobenými výplněmi?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám