Dobrý den , syn(1988)drak,Jang,země má vracející se...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
val
14. 11. 2006

Dobrý den , syn(1988)drak,Jang,země má vracející se problémy s ekzémy a bohužel klasická ani alternat. medicína zatím u něj nebyly úspěšné.Je možné tomuto problému pomoci dleF_S .Díky Val.

14. 11. 2006

V poslední nebo předposlední Meduňce se píše o zázračných rybkách co léčí kožní choroby i např. lupénku, má je např. Věrka Čajková, věhlasná léčitelka z Vážan u Boršic.

val
15. 11. 2006
RE:

Děkuji za tip , podívám se jestli ještě bude Meduňka v prodeji nebo zjistím kontakt na paní Čajkovou.Díky a fajn den V.

15. 11. 2006
Re: RE:

603574085

val
15. 11. 2006
Re: Re: RE:

velké díky , našla jsem číslo na netu a jsem ráda , že je Vámi potvrzené. Díky V.

Petra
15. 11. 2006
Re: RE:

Ahoj Val, dávejte velký pozor na dobrou stravu - syn by neměl dostat žádné mléčné výrobky (jen bílý jogurt s čerstvým ovocem, pomazánkové a obyčejné máslo, čistý kefír, kozí a ovčí mléko a sýry, sojové mléko a výrobky). Dále žádný cukr (sladit glukopurem, někdy medem, přislazovat sušeným ovocem). Hlavně žádné uzeniny, maso jen krůtí, pokud už musí být, ale raději jen rybu. A myslím, že by mu moc prospěl nějaký přírodní(!!!) vitamín a přípravek na podporu vnitřní mikroflory. Petra

val
15. 11. 2006
Re: Re: RE:

Ahoj Petro díky za daru a názor. V této několikaleté a prakticky bezvýsledné cestě uvítám každý názor.Dle vyš.nemá žádnou alergii.Mléčné výrobky prakticky nejí.Cukr má jen ten obsažený ve stravě(pečivoatd.)protže nápoje si nesladí.Uzeniny jsme omezili a jak píšeš z přírodních produktů vyzkoušeli např.syrovátku, pangamin,acidofilus,brutnák,čistící čaje z našich klimatických podmínek i Ajuvérdu a bohužel výsledek se nedostavil.Vím , že problém kůže je odrazem vnitřního nepořádku , ale zatím se nám nepodařila odhalit příčina.Nyní zvažuji březovou šťávu. napadá Tě ještě jiná možnost.Jsem opravdu ráda za každý názor a zkušenost.Díky V.

Petra
15. 11. 2006
Re: Re: Re: RE:

Val, zkus mi napsat jeho celé datum, mrknu se, co říkají jeho čísla. Třeba napoví..

val
15. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: RE:

15.6.1988 v 01.25 hod ( ráno)Pardubice , díky moc V.

Petra
15. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: RE:

Je to dušička s hodně moc duševní energií, kterou je nezbytné ventilovat, jinak to způsobuje nerovnováhu, která u něj může projevovat negativitou a často může sklouzávat k tomu, že na vše kouká z té horší stránky..:( Je ale velmi silný a houževnatý, rozhodně dokáže všeho, o co bude usilovat. Chtělo by se naučit více přizpůsobovat okolí, asi má trochu problémy s vnějším světem.. Je to také asi dost výbušná povaha, což dost oslabuje jeho játra. A právěkůže nám signalizuje, jak na tom s játry jsme.. Játra nám právě také ukazují náš vztah ke světu. Také to, jestli dovedeme tolerovat chyby ostatních.. a jestli dokážeme ustoupit, když je to třeba. U jater je jedna veliká „výhoda“ - mají schopnost obnovy. A to nám má právě ukázat, že všichni máme šanci začít znovu a třeba trochu jinak.. Stále se nemračit a věřit v dobro v každém z nás. Asi jsem Ti Val moc nepomohla, co? Já si myslím, že by měl zkusit jaterní kůru. .. A hlavně (!) víc pozitivně myslet. P.

val
15. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE:

AhojPetro , jasně , že jsi mi pomohla co jsi napsala prakticky vše sedí.Tvůj příspěvek vytisknu a dám mu ho přečíst.Myslíš na játra ostopestřec nebo něco jiného. Díky Val

Petra
15. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE:

Val, důležité je pochopit, že změnit se musí chtít jen on sám. Jen on sám musí chtít něco dělat. Chápu, že Tě to jako mámu trápí, ale byl to on sám, která si taková „čísla“ vybral. A vybral si je právě proto, protože věřil, že se s nimi dokáže popasovat a zvládnout je. Ostropestřec je dobrý, ale nestačí. Kdybys chtěla, mohla bych Ti dát kontakt, kde seženeš opravdu přírodní potravní doplňky a vitamíny (v lékárně je bohužel nenajdeš). Vím, o čem mluvím z vlastní zkušenosti – měli jsme v rodině podobný problém. Chtělo by to každopádně Lecithin, kvalitní multivitamín a antioxidant, aby ty „špatnosti“, které se mu v těle nashromáždily neusazovaly, ale odcházely ven. Také je dobré vědět, kdy je nejlepší čas pro to, pro játra něco dělat. Je to 1. – 3. hodina noční. V té době se aktivují játra. Proto by se nemělo ponocovat, protože játra se regenerují právě během spánku. Kdybys měla zájem, napiš mi na mail salamina@centrum.cz. Je důležité ale vědět, že žádný vitamín ani přípravek není samospasitelný – může pomoci, ale to nejdůležitější je vždy ve změně chování človíčka.. Všichni se tu máme co učit. A i nemoc je skvělý učitel – stačí ji jen pochopit.. Každá nemoc nám totiž ukazuje, co děláme v životě špatně a co máme změnit..Držím palce, ať se syn vydá tím správným směrem a ať na něm hlavně vytrvá. Má na to! P.

val
15. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE:

Petro , mejlík už Ti běží. Díky za Tvé upřímné názory a jsem ráda , že jsi mi potvrdila co vlastně vím - je to na něm. Ale taky je mi jasné , že v jeho věku to není zrovna jednoduchá cesta se s tím vypořádat a uvědomit si , že je kvůli něčemu a je něco mezi nebem a zemí co dokonale funguje. Takže fajn den a dík V.

Kateřina
15. 11. 2006

Dobrý den Petro,přečetla jsem si problém,které má Valin syn s ekzémem a úplně jsem si vzpomněla na mého bratra, shodou okolností také ročník 1988 (narozen 28.3.1988),který má již od dětství do nynějších 18 let velké problémy s atopickým ekzémem,které se stále vracejí.Znamená to,že by vaše rady mohly platit i pro něj?Děkuji za odpověď,Katka

Peta
15. 11. 2006

Ahoj Káťo, rady, co se týče stravování a doplňků jsou samozřejmě všeobecné. Tvůj bratr to má od Valina syna "jen" o docela dost stížené v tom, že si toho na bedra dal ještě o něco víc. Má povahu, které je někdy velmi těžké porozumět. Když je po jeho, tak dobrý, ale běda, když vyslovíme názor, který se mu moc nezamlouvá.. On se o rovnováhu musí snažit ještě víc. Protože když se mu jí nepodaří nastolit, může se stát, že se stane necitlivým a bude utíkat před zodpovědností. Měl by si také dát velký pozor na přelétavost ve vztazích a celkovou nestálost, se vztahy s okolním světem může mít problémy. Také má rovinu Saturnu. O Saturnu se říká, že je to velký učitel. Člověk s touto rovinou může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, finanční jistoty a případně zdraví. Mohou vzniknout problémy při možnostech, jak se vyrovnat se slávou a mocí. V životě pravděpodobně projde zkouškou trpělivosti a vytrvalosti. Může ale současně získat velká ponaučení ze svých životních zkušeností. Z hlediska FŠ by měl kouknout na sektory partnerství. Všeobecně problémy s kůží znamenají přetíženost jater, která nám ukazují náš postoj k životu, zda ho bereme radostně i když to není procházka růžovou zahradou.. Víc se radovat! :) Ahoj P.

Kateřina
15. 11. 2006

Ahoj Péťo,úplně přesně jsi ho vystihla.Rodiče s ním teď mají dost těžké období,je těžké k němu nalézt cestu.A ta zodpovědnost,to je úplně výstižené,každopádně děkuji za pomoc,ahoj Katka

Ola
15. 11. 2006

Ahoj devcata! Sama bojuji nekolik let s ekzemem, zda se, ze az ted jsem na dobre ceste vyhrat.Diky lekari celostni mediciny Pavlu Sachovi. Kontakt na nej a zajimave clanky jsou na: "celostnimedicina.cz" a "symbinatur.com". Preju hodne stesti a vydrz!

Peta
16. 11. 2006

Ahoj Káťo, věřim, že si teď s Tvým bráškou rodiče užijí, ale jak jsme s Val včera psaly, všichni jsme žáci a učitelé navzájem. Bráška teď dává vašim i Tobě "školu". Zkuste mu dát najevo, že ho máte rádi, ale že za svoji cestu si zodpovídá jen on sám. Už má svůj rozum a musí vědět, že za své činy si musí nést odpovědnost. Držím palce. Jsi fajn ségra! :) Pa P.

michaela
15. 11. 2006

Ahoj Va, nevím, kde bydlíte, ale v Praze se na tyto problémy specializuje Sanatorium pro psoriatiky a ekzematiky prof Novotného ve Štěpánské ulici. Je to soukromé zařízení, ale léčí na pojišťovnu. Telefon mají 222 232 155. Léčí mimo jiné koupelemi a horským sluníčkem, ale i jiným "světlem". Hodně doporučují Mrtvé moře a jeho produkty. Mně dost pomohli při lupence, kterou jsem měla pod nehtem, až jsem o nehet přišla. Kortikoidy stav pouze zhoršily, ale už nezlepšily. Netvrdím, že mne úplně vyléčili, to asi nejde, ale nehet už zase mám (a nalakovaný vypadá jako "nový"). Když se objeví příznak, je minimální a závislý na mém psychickém stavu (stres, starosti apod.). Jinak mne tam dost důrazně varovali před různými "dochucovadly" s glutamátem a konzervačními látkami. Doporučovali pupalkový nebo brutnákový olej, vitamín E, A apod. (už si to ani nepamatuji). Jinak mi hodně pomohl čaj nebo kapsle Uňa de gato - kočičí dráp. Na to jsem přišla sama, to mi neradili. Třeba i tato rada pomůže. Držím palce.

val
16. 11. 2006

Ahoj Michaelo , díky za rady a názory.Jsme z Pardubic a Praha není tak daleko a je pravda , že po letech bez výsledku ,je člověk ochoten zkusit vše. Takže i tuto variantu zvážím. Měj se a díky V.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám