Dobrý den ,z celého srdce prosím o radu - chci se vyhnout...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Valerie
11. 7. 2006

Dobrý den ,z celého srdce prosím o radu - chci se vyhnout zbytečným chybám.Chystáme se na rekonstr. kuchyně.Vstup -kariera(nedá se změnit)okno-děti(také dáno pevně),a dále by měl být sporák zdraví a hned vedle směrem k bohatsví dřez,lednice manželství.Dřez i sporák musí být na této stěně vzhledem k rozvodům.Nyní je sporák na spol. zdi s WC a proto jej chci dle možností posunout do uv. oblasti.Linka v které bude sporák i dřez začíná znalosti,přes zdraví,peníze,sláva.Je vhodné toto uspořádání jaké by měly být obklady a převažovat doplňky příp. barvy na lince.Děkuji za odpověď Vali.

11. 7. 2006

Pro kuchyň platí mnohem více zásad než je pozice zařízení vůči sektorům místnosti, doporučuji řešit osobní konzultací, jedná se m.j. o místo významné pro vznik pozitivní energie celého bytu a tím i štěstí a prosperity všech členů rodiny.

valerie
12. 7. 2006

děkuji za odpoveď . Za jakých podmínek a kde je možná konzultace. Díky V.

Míša
13. 7. 2006
Poradenství

Zdravím, ráda bych se v této souvislosti zeptala, zda je vhodnější nechat si u vás posoudit plánek bytu (v měřítku, vč. světových stran) s rozvrženým umístěním nábytku a spotřebičů, které by se následně doladili nebo je lepší konzultace přímo na místě (v bytě/domě). Jaké info je dobré znát předem (např. kdo tam bude bydlet, datumy narození, osud bývalých majitelů), je ještě něco zásadního z čeho se dále vychází..., na kolik orientačně příjde posouzení náčrtu bytu, ev. konzultace, příp. zda je možnost při proplacení cestovného si Vás pozvat přímo na určené místo v Brně a jaká je přibližně objednací doba... Díky!

13. 7. 2006
Re: Poradenství

Objednací doba je cca 2-3 týdny, pro odpovědné posouzení prostoru potřebuji ještě další údaje, obvykle tyto získávám napřed na místě samém vč. fotodokumentace a šetření patogenních zón, potom zpracovávám studii bytu, na závěr tuto detailně probíráme a dolaďujeme s klientem.

13. 7. 2006

Jestli jste z Brna nebo z Prahy, tak by nám mělo stačit hodinové posezení, jinde + cestovní výlohy, ozvěte se prosím na osobní domluvu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám