Dobrý den.V knize o feng šuej jsem se dočetla,že by neměly...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
darina
27. 1. 2006

Dobrý den.V knize o feng šuej jsem se dočetla,že by neměly být ve zdi praskliny.Po několikáté opravě nám ale zdi opět praskají.poradíte prosím,co se s tím dá z hlediska feng šuej dělat?děkuji

27. 1. 2006

Trhliny ve zdivu jsou vždycky především informací, že něco není v našem životě v pořádku. (To si dovolím tvrdit i přesto, že vykonávám v materiálním světě povolání soudního znalce pro poruchy staveb.) Pro Vás je významné, ve kterém místě poruchy vznikají, ve kterém sektoru místnosti, sektoru domu, bude potřeba zjistit, co bylo v tomto prostoru dříve, kdo zde bydlel, co se stalo v domě nebo v daném území, vč. zjištění výskytu patogenních zón v daném místě. Sama oprava zdiva obvykle nepřinese žádný výsledek, pokud se neodstraní příčina poruch, vč. těch nemateriálních.

darina
27. 1. 2006
trhliny ve zdi.

Děkuji za odpověd,ještě trochu Vám přiblížím co a jak.Náš byt je postavený z půdy,je sádrokartonový,akorát zeď sousedící s dalším bytem je zděná.Před námi tu nikdo nebydlel.Podle sektoru místnosti praská zeď dětského pokoje v sektoru:vztahy:.V obýváku v sektoru:úspěch:,v kuchyni,tam i spíme,v sektoru:děti:Podle sektoru bytu to je v sektoru:bohatství,úspěch a pomocníci.Rozumím tomu co jste mi napsal,ale nejsem si jista jestli budu schopna se něčeho dopátrat,nevím kde a jak začít.Moc děkuji za odpověď.

31. 1. 2006
Re: trhliny ve zdi.

Opravdu to vypadá, že bude problémů více, doporučuji osobní konzultaci v bytě a provedení podrobnějšího rozboru situace, pokud budete mít zájem.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám