Dobrý den,moc se mi líbí vaše stránky a učení feng-shui...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
jana
28. 12. 2005

Dobrý den,moc se mi líbí vaše stránky a učení feng-shui mne velice zaujmulo.Mám dotaz. Odstranila jsem z bytu řadu nepotřebných věcí, už jsem i na toto fórum psala, že jsem například v sektrou partnerství měla sušené květiny nebo stoh novin.Zjistila jsem že mi v bytě takřka chybí JZ část.Mám jen malý kousek v šatně. Šatnu jsem také vyklidila,prosvětlila, umístila tam dvě malá zrcátka, růžením, dvě svíčky a dvě květiny. I do sektrou partnersví v dalších místnostech jsem dala párové předměty.(v ložnici mand.kachničky)Mám dveře na záchod a do koupelny naproti vchodovým dveřím, a tak jsem na ně umístila také zrcátka a samozřejmě dveře vždy zavírám. Přímo proti vstupu do kuchyně a ložnice mám okna a dveře na balkon.Přečetla jsem si, že tím také uniká energie. V ložnici jsem proto pověsila křišťál a do dveří na balkóm teď v zimě umístila květiny.(aby zadržovaly energii)Ze začátku jsem se cítila skvěle a i partnerský vztah se mi začal zlepšovat.(všchny změny jsem provedla postupně od srpna do listopadu)Teď mám ale pocit, že se naopak vše zhoršuje. Nepřehnala jsem to s těmi nápravnými prostředky? Děkuji za radu a přeji krásný a harmonický rok 2006.

2. 1. 2006

Na přehnání s nápravnými prostředky to nevypadá, doporučuji ale se soustředit postupně vždy na jednu oblast života, tuto symbolicky kultivovat, a nechtít všechno změnit najednou. Významný je také postoj partnera, jeho případný okázalý nezájem nebo odmítavé reakce (setkáváme se s tímto fenoménem docela často) by mohly být překážkou v dosažení harmonie. A ještě jedna věc: vedle symbolických změn v interiéru je důležité tyto změny prociťovat a žít také uvnitř sebe, bez toho budou účinky jen krátkodobé.

jana
2. 1. 2006

Děkuju Vám moc za radu.Myslím, že jste to odhadnul správě. Je těžké změnit myšlenky a život uvnitř sebe, tak se budu snažit a také se zaměřím jen na jednu oblast:-))

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám