Dobrý den,velmi se zajímám o feng šuej a ráda využiji...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Linda
9. 6. 2005

Dobrý den,velmi se zajímám o feng šuej a ráda využiji možnosti získat názor odborníka. Bydlím s domě s rodiči, v samostatném bytě s bratrem. Můj životní prostor tvoří jeden pokoj na východ.Ráda bych,aby se mnou bydlel můj přítel,ale on to odmítá z "rozumových" důvodů, které rozumově chápu,ale z hlediska emocí nechci přijmout. Ráda bych zjistila,jestli nedělám nějakou chybu, třeba nevědomé chování, které způsobuje,že ho k sobě "nepustím". Jen dodám,že v rohu partnerství mám pracovní stůl, na kterém ovšem nepracuji. Prosím poraďte. Předem děkuji.

9. 6. 2005

Aby se přítel cítil v bytě dobře, je potřeba mu zajistit dostatek prostoru, kde by se o vás dva mohl starat, kde je dostatek soukromí pro věci soukromé, asi málokdo by kývl na toto soužití. Ten stůl v sektoru partnerství je významným symbolem upřednostňování práce před budováním partnerského vztahu, a to i když se na něm nepracuje. Základní jsou: volné místo v posteli, u jídelního stolu a dostatek volného místa ve skříních a policích.

Linda
13. 6. 2005

Děkuji moc za váš komentář.Snažím se přítelovi uvolňovat nějaký prostor,ale jistě pochopíte,že jsem v tom dost omezená,stejně jako s prac.stolem-nemohu ho přemístit jinam,poradíte mi,jak zmírnit jeho dopad na vztah bez přesunu stolu?Snažím se plochu stolu udržovat čistou a volnou,pouze s dekorativními předměty a např.fotkami nás dvou.Horší je,že přítel má stůl v tomto sektoru i u něj doma a opravdu tam pracuje na PC-s tím nemohu nic dělat..? Chtěla bych se ještě zeptat,jestli provádíte konzultace i v Praze? Děkuji

15. 6. 2005

Poradenství v Praze provádím, dostávám se tam tak 2-4x za měsíc, možná bude nejlepší se domluvit a na místě posoudit, co všechno by se dalo pro Vaši harmonizaci udělat.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám