Dobrý dne, mohl by mě někdo poradit, jak "doladit" dle...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Petra
8. 7. 2005

Dobrý dne, mohl by mě někdo poradit, jak "doladit" dle metod feng-šuej koupelnu v SZ části bytu a kuchyň na severu?Děkuji a přeji hezký den.

12. 7. 2005

Koupelna v SZ sektoru může působit různé potíže v soužití i v oblasti rodinných financí. Proto doporučuji věnovat zvýšenou péči všem ostatním sektorům bohatství v bytě a v každé místnosti, vlastní koupelnu je potřeba vybavit dominantním elementem Dřevo, pro oslabení energie vody, tj. především zelené dekorace a pokud možno zde rozmístit zelené živé rostliny (není-li zde okno, tak kvalitnější umělé). Kuchyň na severu by mohla být místem konfliktů energie Vody a Ohně, proto doporučuji především harmonizovat tyto dvě energie, shodou okolností opět silným zastoupením elementu Dřevo, ale také posílením elementu Oheň, např. oranžovou malbou stěn.

Petra
13. 7. 2005

Děkuji za odpověd. Jen bych se ještě ráda zeptala..Myslela jsem, že z voda z koupelny se olabi kovem.Asi porad presne nechapu některé souvislosti. Stejně tak mě napadlo, že i do kuchyně by se měl přidat kov.A oboji špatně!:)Mohla bych poprosit ještě bližší vysvětlení?Mám obavu,že mé špatné teorie mohou tím pádem nadělat asi mnohem více škody, než užitku. Děkuji moc.S pozdravem Petra

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám