Dobry vecer pan Smikmator, je pravda ze na JV nepatria...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Kristina
25. 10. 2006

Dobry vecer pan Smikmator, je pravda ze na JV nepatria krestanske motivy? Ak ano preco. A ako citite motiv zapadu slnka nad morom + plaz+stol prestrety pre dvoch) v zone cielov (v podoryse miestnosti zona partnerstva a SZ roh)A este posledny otazocka-existuje nejaky vseobecny trik pre vacsiu ochranu sukromia? Velmi pekne Vam dakujem a prajem dobru noc

28. 10. 2006

O tom JV nic nevím, ale nějak se mi to nezdá, je to přece sektor vzniku Bohatství celého bytu, a to i duchovního. Ten motiv západu slunce je úplně v pořádku. Na to soukromí nejsou potřeba triky, obvykle stačí vymezit si mentálně svůj životní prostor a taky je významné nevstupovat příliš do soukromí ostatních osob.

ADA
29. 10. 2006
KRÁSNÉ OBRÁZKY

MÁM OBRÁZKY KLIDNÉHO MOŘE,DAJÍ SE UMÍSTIT KAMKOLI NEBO JEN DO CÍLŮ A BUDOUCNOSTI,NÁŠ SEN JE ZASE JET K MOŘI.A JEŠTĚ MI NENÍ JASNÉ JAK SI VYMEZIT MENTÁLNĚ SVŮJ ŽIVOTNÍ PROSTOR?DÍKY MOC A ZDRAVÍM VŠECHNY PŘISPĚVATELE.

Hanka
29. 10. 2006
Re: KRÁSNÉ OBRÁZKY

Příjemnou neděli, Ado. Je to váš sen - tak kam lépe než do cílů a budoucnosti?;-)Je to klidné moře, takže nejen že pojedete na dovču k moři, ale určitě sklidní váš život. Přemýšlejte o svém životě, tak jak chcete, aby vypadal, po probuzení, nebo než jdete spát, nechte očka zavřená a reálně sněte:-), máte dost svého prostoru, jste v bezpečí, ani vy se nikomu nikam nemotáte, prostě jste v klidu, atd., nevím, co máte za problémy, ale prostě ty problémy v představách vymažte a představte si jasně jak to chcete vy. :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám