Dobrý večer prajem. Nevieme sa s dcérou dohodnúť, ako je...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
4. 9. 2006

Dobrý večer prajem. Nevieme sa s dcérou dohodnúť, ako je to s orientáciou kuchynského kúta v obývačke s oknami a loggiou čiastočne na Z a JZ, ktorý sa bude brať po predelení ako samostatná miestnosť. Kuchynský kút je orientovaný od stredu bytu smerom na SZ.Je jeho orientácia SZ alebo čiastočne Z a JZ - ako obývačka?

6. 9. 2006

Jako vyčleněný prostor z obýv. pokoje je jeho orientace podle kompasu v SZ sektoru bytu.

Alžbeta
15. 9. 2006

Návrh kuchyne je už hotový, veľmi pekný,lenže je tam veľa Kovu a Zeme, šedý lakomat,šedá pracovná doska, hliníkový rám, sklo, nerez v kombinácii s dubovou dýhou, svetlohnedá dlažba...Chceli by sme zmeniť materiál a farby. Do kuchyne v SZ sektore ste aj mne odporúčal ako dominantnú farbu zelenú a oranžovú - byt obýva Oheň a Drevo. Platí to v tomto prípade aj pre obyvateľov Zem a Zem? Máme takú predstavu, skombinovať dubovú dýhu - lebo tá bude aj v obývačke - so svetlozelenou farbou na kuchynskej linke a ešte nejaký Oheň, poradíte ten správny odtieň, ktorý by potom ladil aj s farbami obývačky - JZ, Z?

17. 9. 2006

Dřevěná dýha a zelená barva by zde mohla dobře působit na dvojici Země-Země, a to kontrolou či ovládáním (Dřevo ovládá Zemi), Oheň bych volil jen umírněný, např. v barvě meruňkové.

Alžbeta Fecokvá
17. 9. 2006

Ďakujem.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám