Dobrý večer, ráda bych se dozvěděla více o feng-šuej....

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lenka J.
23. 11. 2006

Dobrý večer, ráda bych se dozvěděla více o feng-šuej. Zatím čerpám pouze z různých článků a uvažuju o koupi některé z Vámi nabízených titulů. Mám ale jeden dotaz. Každá zóna v bytě rozděleném do 9 částí má podle feng-šuej svůj význam. Tabulka uvedená v článku Vylepšení vlastního života metodou Pa-Kua však bohužel nesouhlasí s rozdělením zón, jak jsem je viděla v časopise Marianne. Autorka přitom uvádí, že absolvovala přednášku, vedenou panem Šmikmátorem. Její rozdělení zón ale neodpovídá těm na Vašich stránkách. Jsou zóny dané nebo je to individuální záležitost? Moc Vám děkuji za odpověď. S přátelským pozdravem Lenka J.

24. 11. 2006

Milému kolektivu časopisu Marianne Bydlení jsem přednášel, to je pravda, ale pro zodpovězení Vašeho dotazu bych potřeboval blíže vysvětlit kde vidíte rozdílnosti v podání tohoto tématu, jsem momentálně na cestách a nemám tu časopisovou předlohu před sebou.

silvia
24. 11. 2006

Tiez ma ta rozdielnost v casopise zarazila, ale hned ma napadlo, ze je to pravdepodobne sposobene zlym pootocenim schemy - totiz ak si dobre pamatam, v casopise mali vchod nie zo strany kariery, ale myslim zo strany deti-buducnosti.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám