dřevo x země

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jozefína
5. 3. 2007
dřevo x země

Dobrý den, poraďte, jak vylepšit partnerský vztah, kde dominují tyto prvky. Vyčetla jsem někde, že jsou dobré např. červené svíčky, má někdo ještě nějakou radu?

Renata :)
5. 3. 2007
Re: dřevo x země

Jozefíno, pokud máš zájem a uvedeš celé datum narození, podívám se na postavení Venuše a Marse vás obou a podle toho určíme, co by bylo vhodné. Jestli nechceš psát datum sem, můžes na můj soukomý @. :) R.

Jozefína
9. 3. 2007
Re: Re: dřevo x země

Renčo, díky za odpověď, ale kde najdu Tvůj soukromý mail?

Renata :)
10. 3. 2007
Re: Re: Re: dřevo x země

Stačí kliknout na moje jméno :) R.

jozefína
12. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: dřevo x země

Díky a jdu psát.J.

Renata :)
12. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: dřevo x země

Lenko,Ty jsi zemský kohout, jin, Venuši máš v Býku a Marse ve Střelci. Tvůj muž je dřevěný drak, jin, Venuši má v Raku, Marse v Panně. Znameními se k sobě výborně hodíte, co se elementů týká, bude třeba doplnit v bytě oheň a také trochu vody pro muže, protože z vašich dat předpokládám, že aktivnější ve vztahu jsi ty. Očekáváš partnera sportovně založeného, akčního, se stále novými nápady, nesmí tě nudit.Ideál ženy tvého muže je starostlivá o rodinu pečující žena, která mu nahrazuje matku.Rodinné zázemí je pro něho hodně důležité.Jelikož máš Venuši v býku, máš dobré předpoklady být mu dobrou ženou. Jen k tomu potřebuješ být obklopena hezkými věcmi a cítit se dobře. Tvůj muž zase potřebuje mít ve všem řád, vše čisté, na svém místě a stále upravenou ženu.... Tak a teď jak všechno skloubit dohromady. Abys se ty, přiblížila ideálu tvého muže posílíš obrázkem nebo symbolem Luny oblast partnerství, nejlépe v ložnici, nebo symbolem něčeho jemného, něžného, třeba 2 šátky propletené do sebe.... dej prostor fantazii. Pokud chceš aby se muž přiblížil tvému ideálu, doplň sektor symbolem 2 koňů, nebo fotkou z dovolené z vašeho šťastného a aktivního období, prostě něco dynamického. Teď už je jen na tobě, kterou ze stran se rozhodneš podporovat.V žádném případě nepřipusť stereotyp!! Ty ostatní věci se dají také řešit, ale není to do tohoto fora. I tento můj rozbor je vyjímečný, nevím proč, ale chtěla jsem to udělat. Výsledek by se měl dostavit do 3. týdnů. Jestli můžu poprosit, dej vědět, co změny udělají.Pokud budeš potřebovat něco doplnit, ptej se. Hodně štěstí. R. :)

Lenka
15. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: dřevo x země

Reni, moc díky, ty charakteristiky úplně to pasuje, jen mi podle čínského horoskopu vychází, že muž je HAD. Potřebuju se spíš přiblížit ideálu pro mého muže, jaké jsou tedy symboly Luny? Mám si pod tím představit třeba západ slunce? A ještě pořád mi není jasné, jak se místnost dělí, jestli podle světových stran nebo podle toho, kde je vchod. Ani nevíš, jak mi pomáháš!

Renata :)
15. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dřevo x země

Lenko,nevím, jak to omluvit, špatnej den. Stalo se mi to ten den 2x. Samozřejmě, tvůj muž je dřevěný had, celé jsem to znovu ověřila a šlo "pouze" o překlep, protože VŠECHNY charakteristiky, které jsem napsala souhlasí na hada a kohouta. Kohout s drakem už by nebylo tak optimální spojení. Takže, všechno platí, jen místo draka had. Promiň, měla jsem jít asi raděj spát. Jinak luna je měsíc! Nebude těžké, najít si krásný obrázek něsíce. Nebo něco na zavěšení..... určitě něco vymyslíš. Pa kua místnosti se dělí podle vstupu, celý byt pak podle světových stran, viz. články na těchto stránkách.:) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám