Dvě Čínské mince

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hana
20. 5. 2008
Dvě Čínské mince

Dobrý den všem,dostala jsem po cestách z Číny mince.Tři mám zavěšené na klice vstupních dveří-zJ.,další tři jsem rozdělila /podle vyčtených rad na těchto stránkách/-takže- dvě nosím v peněžence ,samostatně oddělené+třetí jsem darovala pro štěstí. Zůstali mi ještě dvě a nevím co s nimi,hlavně s tím počtem-dvě?Mám je po jedné rozdat pro štěstí?Možná Vám můj dotaz přijde malicherný ,leží na psacím stole již půl roku a nevím co s nimi.Poradíte -prosím.Děkuji hana

michaela
20. 5. 2008
Re: Dvě Čínské mince

Určitě je rozdejte. Není nikde předepsáno, že můžete darovat pouze jednu.

michaela
20. 5. 2008
Re: Re: Dvě Čínské mince

A ještě, čím víc štěstí dáváte, tím víc dostáváte.

michaela
20. 5. 2008
Re: Re: Dvě Čínské mince

A ještě, čím víc štěstí dáváte, tím víc dostáváte.

Hana
21. 5. 2008
Re: Re: Re: Dvě Čínské mince

Děkuji za radu,dám je pojedné, těm nejbližším mému srdci,ať jim přinese štěstí.Pěkný den.

Martina
27. 5. 2008
Re: Dvě Čínské mince

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak správně zavěsit čínskou minci či mince na kliku dveří. Mají se zavěšovat pouze na vstupní dveře, nebo se mohou zavěsit na kterékoli dveře v domě/bytě. A mají se zavěšovat zvenku nebo zevnitř bytu/pokoje. Protože jestli by se třeba měly zavěsit zvenku vstupních dveří, tak se obávám, že díky některým českým "nenechavcům" by tam asi dlouho nemusely vydržet. Děkuji za odpověď. Hezký den.

Darina
27. 5. 2008
Re: Re: Dvě Čínské mince

Martino,dávají se zevnitř vchodových dveří.To myslím úplně postačí.

saša
27. 5. 2008
Re: Re: Re: Dvě Čínské mince

Ahoj Martino,pokud bydlíš v domku nwbo domě,kde je víc rodin tak určitě zavěsit na svoji kliku....aspoň tak mi to připadalo,když jsi psala o nenechavcích...my bydlíme s manželovými rodiči,ale čínské mince jsem si zavěsila na Naši kliku...

Martina
28. 5. 2008
Re: Re: Re: Re: Dvě Čínské mince

Díky za odpovědi. Nenechavce jsem spíš myslela třeba nějaké sousedy nebo cizí lidi, pokud by se měly mince věšet zvenku vchodových dveří, což si právě myslím, že by třeba v Číně šlo, protože tam dbají na tradice daleko víc než Češi, nebo měně to alespoň tak připadá, takže si myslím, že tam by se nikdo neodvážil někomu něco jako jsou mince asi ukrást. Ale jelikož se mají zavěsit zevnitř, tak je to jasné. Hezký den.

28. 5. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Dvě Čínské mince

Mince se samozřejmě věší zevnitř, jde o udržení peněz uvnitř prostoru (v domácnosti apod.), jinak co se týká nenechavců v Číně, tak dosti výmluvná jsou po celé Číně zamřížovaná okna i balkóny, a to i u vysokých bytových domů, od přízemí až po střechu!

Martina
28. 5. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dvě Čínské mince

No, tak jak vidím, přeci jen jsou nenechavci všude na světě...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám