dveře v rohu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Miriam Petrová
16. 6. 2006
dveře v rohu

Dobrý den, srdečně Vás zdravím, pročítám si diskuzní fórum po chvilkách už několikerý večer, ale nevím jak řešit problém s položením pakua na půdorys místnosti, když mám dveře v rohu pod úhlem 45 stupňů. Pokud jste to už dříve řešili, omlouvám se, a děkuji za vysvětlení Hezký den.

Lucie
16. 6. 2006
Re: dveře v rohu

A podobny problem mam s mistnosti, do ktere se nevstupuje dvermi, ale po interierovem schodisti, ktere konci uprostred steny. Predstavovala jsem si to tak, ze vystoupam po schodisti, nahore se otocim zady ke stene (kterou jsem dosud mela po leve ruce), a postupuji, jako bych mela dvere za sebou. Kdybych se po vystupu po schodisti neotocila (kdybych vesla dvermi, take bych se neotacela), mela bych pulku mistnosti za sebou a pak nevim, jak bych schema pakua pouzila.

michaela
16. 6. 2006
Re: Re: dveře v rohu

Asi bych se k tomu chovala jako k vykousnuté místnosti, tj jako k místnosti, které část některé zóny chybí nebo přebývá a schodiště považovala za dveře.

js
16. 6. 2006
Re: Re: dveře v rohu

Taky bych to tak resil, jeste by se to dalo vylepsit tim, ze by se ta schodistova podesta nahore barevne odlisila od podlahy v mistnosti a nastupni carou by byla protazena hrana schodiste.

michaela
16. 6. 2006
Re: dveře v rohu

Já bych to doplnila na pomyslný obdélník n. čtverec tak, aby byly dveře uvnitř jedné stěny. Asi by pak byly nějaké oblasti zeslabené (některé z oblastí kariéra, vedomosti, nápomocní přítelé)a ty bych pak posilovala.

16. 6. 2006
Re: dveře v rohu

Rozhodující je směr odkud se do místnosti přichází, v tomto směru se zastavte v dveřích a vzadu vlevo bude Bohatství, vpravo Partnerství.

Renata
19. 6. 2006
Re: dveře v rohu

Pokud máte ještě pochybnosti, doplnila bych rady, které jste dostala tím, že vstupní dveře v rohu bych přiřadila stěně, která sousedí s přístupovou zonou (chodbou), nebo nejvíce frekventovanou oblastí. Tzn., odkud přicházíte k těmto dveřím, to je ta stěna, ke které přiřadíte oblasti kariéra, moudrost, přátelé.... Je to složité vysvětlit, chtělo by to nakreslit. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám