elektrosmog

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
24. 10. 2006
elektrosmog

Pane inženýre, prosím Vás, mám považovat za elektrosmog 40-60cm od stěny, kde je elektroinstalace, i když se na té stěně zásuvka absolutně nepoužívá, čili v ní není nic zapojeno? Je to dost důležité, protože by tam děti měly mít hlavy a přeci jim nebudu cpát Goliáše pod hlavu, to by nespaly už vůbec. Děkuji.

Hanka
24. 10. 2006
Re: elektrosmog

Mimochodem u nohou ho mít určitě budou, to mají i ve stávajícím pokojíčku, ale postel má 2m, takže u hlavy již nepůsobí.

25. 10. 2006
Re: elektrosmog

Ten el-smog tam bohužel je a je snadno prokazatelný, kdybych chtěl být duchaplný, tak Vám poradím přiblížit k té nepoužívané zásuvce 2 navlhčené prsty a hned tím obstaráme důkaz jak se chová střídavý proud.. Goliáše bych pod hlavu nedával, stačí do nohou postele.

Pavel
25. 10. 2006
Re: Re: elektrosmog

Dobrý den, používáte ing. Šmiknátore nebo kdokoli jiný nějaké přístroje na měření el. smogu?

25. 10. 2006
Re: Re: Re: elektrosmog

Kromě kyvadla mám ještě přístroj Fekef s akustickou kontrolou výskytu el smogu.

Hanka
25. 10. 2006
Re: Re: elektrosmog

A mohu tam tedy dětem ty postele dát s Goliášem v nohou nebo raději ne? Z hlediska sv. stran (hlavu by měly na JV) je to pro ně nejvhodnější místo. Navíc bych takto mohla naprosto skvěle umístit stoly s pohledy na JV. Jenže sousedi mají za zdí ložnici a je tam ten elektrosmog, to jsou 2 věci, které mi vadí. My ve stejné místnosti měli s manželem hlavy na SZ (kde je to lepší i z hlediska dveří a oken, též je to jediná zeď bez el. inst.) a spalo se nám tam skvěle. Stěhovat se budeme asi až za 3 roky, takže bych to ráda vhodně vyřešila. Děkuji moc. H.

Sammy
25. 10. 2006
Re: Re: Re: elektrosmog

Ahoj Hanko, jsem zvědavá, co Ti pan ing. odpoví. My spíme v SZ pokoji, s hlavou na západ a je to paráda. Dětský pokoj plánujeme na V a postel jde na S a JV a nevím, co je lepší. Je ale pravda, že se zajímám také o el. smog a myslím, že děti by opravdu měly spát tam, kde je ho nejméně. Směr je jistě také důležitý, ale právě ve spánku jsme nejvíc zranitelné - tak to opravdu dobře promyslete..Drzím palec. S.

Hanka
25. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: elektrosmog

Ahoj Sammy, děkuji moc. Pro děti je určitě lepší hlavu na JV. Na ten el.smog mám stejný názor. Tak uvidíme. :-)

Sammy
25. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: elektrosmog

Hani, nevím přesně, jak působí Goliáš, ale určitě se zkuste vyvarovat všeho, co by ten el. smog ještě zvyšovalo - např. kovové rámy postelí nebo matrace s péry. Vše pokud možno s přírodního materiálu. Jestli to všechno znáš, tak se nezlob, že "dělam chytrou".. :)S.

Hanka
25. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: elektrosmog

jasně, tohle je u nás v poho :-) děkuji

25. 10. 2006
Re: Re: Re: elektrosmog

Ten Goliáš obvykle stačí, pokud by ale přetrvávaly nějaké problémy, tak bych se na ty prostory podíval podrobněji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám