Elementy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Danka
6. 11. 2006
Elementy

Dobrý den, poradil by mi někdo je zharmonizovat byt, když já jsem kůň-jang a manžel koza-jing? Jsme poslední trochu více rozladěni a nemůžeme najít společnou řeč, děkuji.

Aneta
6. 11. 2006
Re: Elementy

Byt Vám nepomůže..."ukliďte" si v sobě.

Hanka
6. 11. 2006
Re: Elementy

Milá Danko, zkuste skutečně oba začít u sebe např. tím, že nejdříve vyházíte úplně všechno z předchozích vztahů. Již jste začla tím, že něco chcete změnit a to je skvělé. Držím palce.

Jarmila
8. 11. 2006
Re: Re: Elementy

Poradí mi někdo?Podle energie čísel jsem Já č.3 tedy Vůl kov-.Podle elementu jsem dřevo. Už tomuto nerozumím.Partner je č.5 tedy vepř země-.Element země.Jak to vypadá s námi?Potřebuji si ověřit,jestli vše chápu správně.Moc děkuji.

6. 11. 2006
Re: Elementy

Energie Koně a Kozy vůbec nejsou v rozporu, naopak vytváří v systému 6-ti Domů jin-jangovou dvojici, kterou spojuje téma Vztahy, Kůň představuje Kamarádství, Koza zase Partnerství.

Hanka
6. 11. 2006
Re: Re: Elementy

A jak je to, prosím, v tomto ohledu s Kozou a Opicí? Děkuji.

Jarmila
6. 11. 2006
Re: Re: Re: Elementy

Také se přidám se svou zvědavostí či zvídavostí? Já jsem buvol-země, jin-jang v rovnováze(?), manžel Prase- voda-jin. Co je třeba posílit, či harmonizovat? Mezi vodou a zemí je kov. Země podporuje kov a kov vodu? Je tedy třeba posílit element kovu?

Renata
7. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Elementy

Je potřeba doplnit kov, tak jak píšete, ale i oheň, který bude podporovat zemi. (tedy Vás, jinak byste všechny následující elementy "krmila") :) R.

jarmila
7. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Elementy

Díky Renato.Proč mne ten oheň nenapadl? Ale intuitivně asi ano. Před 5 lety jsem se skoro sesypala.Zůstala mi opakující se nepřirozená únava. Od té doby hledám cesty. A snad tak rok, možná trošku víc zpátky jsem začala v bytě doplňovat oranžovou barvu případně nachovou, dělám to více méně doteďka. Miluji svíčky, toužím po lampičkách, mám dojem, že je kolem mne dost tma. Element ohně by měl být,pokud se nemýlím, na jižní straně. Jsou ještě i jiná pravidla, která jsem dosud nevstřebala? Díky moc za názor.

Renata
7. 11. 2006
Re: Re: Re: Elementy

Hani, koza a opice jsou v harmonii tak 50%. Koza bude víc pro rodinu a udržení harmonie, opice bude ctít práci a zábavu.... :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám