Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Mária
28. 11. 2006
Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

O FS stále cítam, cítam aj tieto disk. príspevky, ktoré sú velmi dobré. Ale neustále tápem, som vodnár - KOV, mám jednoizbový byt, kuchyňa aj izba na východ, vchod do bytu z juhu, kúpelňa a WC blízko pri vstup. dverách.Izba je ako spálňa, pracovňa, hoby. Aké farby by ste mi doporučili pre jednotlivé miestnosti. Budem vďačná za každú pomoc!!!

29. 11. 2006
Re: Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

Tato diskuze by určitě neměla suplovat semináře o FŠ, kde se zájemci dozvědí co, proč a jak... Myslím, že by bylo dobře dotazy tohoto druhu nahradit vlastními návrhy tazatelů, které by sloužily k následné diskuzi, co Vy ostatní na to?

Mária
30. 11. 2006
Re: Re: Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

Ospravedlňujem sa, ale mám v tom zmätok:kuchyňa : biele steny,kachlicky aj linka, koberec farby horčicovej plus malé modré, WC a kupelňa :bielé a ružové, doplnky zelené a drevené, izba:tmavohnedý nábytok, koberec sv.hnedý s tmavším malým vzorom, všade plno živých kvetov, chodba koberec ako v kuchyni. Dakujem za pomoc všetkým!

:) Renata
30. 11. 2006
Re: Re: Re: Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

Marie, tvůj dotaz je příliš rozsáhlý a uvádíš málo informací. K takovému návrhu je třeba poměrně dost údajů a zpracování je časově náročné. Zkus si udělat představu a řešit místnost po místnosti. Vyřeš vždy jednu místnost nejen barevně ale včetně doplňků a vyladění místnosti. Přinese to mnohem větší užitek, než když budeš řešit vše najednou. Nebo ti doporučuji objednat si osobní konzultaci. :) R.

Renata :)
30. 11. 2006
Re: Re: Farbičky, rozmiestnenie vecí v byte

Mluvíte mi z duše.... :)R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám