Finance

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Ada
14. 8. 2007
Finance

Poslední dobou se nám nějak nedostává peněz,Před několika dny jsem rozbila lampu ,stála v o.p.v bohatství.Bohatství mám ve všech pokojích podpořené.Prázdná miska,makovice zlaté ořechy,porcel.slon(pokladna),vel.fíkus,filodendron,vodopád,v kuchyni televize a mraák s lednicí,tak nevím co se děje.Víc podpoř.kariéru a cíle?

Jana
14. 8. 2007
Re: Finance

Mám podobný dotaz, podpořila jsem ve všech místnostech, hlavně v pracovně, zónu bohatství, má firmička se začala úspěšně rozvíjet, ovšem po roce přišly krušné chvíle. Zrada společníků, jejich nechuť pracovat, chtěli by penízky jen z mé dřiny, a z tohoto důvodu následná špatná finanční situace ve firmě. Posílila jsem i sektory partnerství a nápomocných přátel, ale změna zatím nenastala.

michaela
14. 8. 2007
Re: Re: Finance

Kariéra i cíle jsou fajn - viz předchozí příspěvek. Dejte si taky do pořádku minulost a podpořte budoucnost.

16. 8. 2007
Re: Re: Finance

V těchto případech se obvykle nevystačí s rozmístěním symbolů bohatství, je potřeba provést analýzu prostoru a osob v něm, zjistit všechny blokace energie a podle výsledku provést patřičná opatření, v případě jedné firmy se zjistilo celkem asi 60 různých menších nebo větších blokací energie, teprve po jejich postupném odstranění došlo k viditelnému výsledku a nastartování prosperity.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám