fontánky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
saša
31. 5. 2006
fontánky

dobrý den,chci se vás zeptat,jestli je vhodné mít v každé místnosti malé pokojové fontánky-a v kterém sektoru,jsou vhodné i do ložnice děkuji pěkně za odpověd Saša

1. 6. 2006
Re: fontánky

Fontánky jsou dobré v sektoru Kariéry, netřeba jich mít plný dům, element Voda se dá symbolizovat vhodně i obrázky s tématikou tekoucí vody, v ložnici bych ji standardně neradil, mohla by prostor příliš dynamizovat.

Alena
1. 6. 2006
Re: Re: fontánky

Chtěla bych se vás zeptat, jestli je vhodné mít plakát lesa s malým vodopádem na stěně dřevěné šatní skříně, která je proti posteli. Postel je v SV rohu pokoje, sektor vědění, meditace až část sektoru minulosti). Nebude ta voda rušit spánek dcery? Jedná se o dětský pokoj. Skříň je v sektoru bohatství (JV). Na skříni jsou květiny. Boční stěna skříně mi přijde taková prázdná a chtěla bych zároveň ještě podpořit sektor bohatství. Ve skřími samozřejmě udržuji pořádek. Děkuji za odpověď.

1. 6. 2006
Re: Re: Re: fontánky

To rušení spánku je tam docela pravděpodobné, pozice proti posteli není moc šikovná, skříň možno využít pro další dekorace (např. pokladnička, pozlacené předměty apod.).

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám