Fototapeta

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hela
3. 3. 2009
Fototapeta

Ještě mám dotaz k fototapetě. Mám v ložnici fototapetu moře.Je na něm kus pláže, zlaté klasy divoké trávy poletující ve větru, za nimi klidná tyrkysová hladina a pak už jen modré nebe. Moc se mi líbí, ale protože je v pokoji docela dominantní, přemýšlím jestli je vhodně umístěná. V rámci bytu je v sektoru JZ (vztahy, země)a v rámci pokoje v sektoru JV (bohatství, dřevo). U pohledu z postele je v pozici Fénixe. Děkuji.

3. 3. 2009
Re: Fototapeta

Pokud se tato dekorace líbí všem zúčastněným, tak není problém, jde ale o dominantní element Voda, tento by mohl být v neharmonickém vztahu se Zemí (JZ), proto doporučuji pro harmonizaci prostoru doplnit Kov, samozřejmě je ještě potřeba posoudit vliv energií obyvatel ložnice.

Hela
3. 3. 2009
Re: Re: Fototapeta

Děkuji i za tuto odpověď. Ložnice je jen mým územím (momentálně žiju sama). Ale v rámci chystané rekonstrukce bytu bych na tuto velkou stěnu naproti posteli zase chtěla umístit nějakou fototapetu, třeba i s jiným motivem. Můžete mi dát nějaký tip, co by na ní mohlo být, aby mě to nejlépe podporovalo a do budoucna třeba i pomohlo k novému vztahu? Ložnice leží v západním sektoru (podle ming-kua jsem 8, je to tedy můj sektor lásky a dobrých vztahů, ale tapeta už je v sektoru jihozápadu (můj nejšťastnější směr). V rámci pokoje je tapeta umístěná na JV stěně. Proto jsem na té stávající zvolila vodní téma. Je to správná úvaha?

9. 3. 2009
Re: Re: Re: Fototapeta

Jedna věc je zvolený element, v daném případě Voda - s dominancí pro ložnici ne úplně ideální, neboť by mohla ochlazovat, podstatnější je zde ale motiv dekorace, zvláště když je tato umístěná v přímém pohledu z postele, a ten by možná potřeboval být více partnerský.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám