FS a domácí zvířata

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
katty
19. 11. 2006
FS a domácí zvířata

Hezký den, diskuse o kočičím wc :-) mě ponoukla k tomu abych položila otázku, která mě hodně zajímá. Jak pohlíží FS na domácí zvířata? V naší domácnosti je zvířat několik (pes, morče, kanárek,..)a bez nějakého zvířete (stejně jako bez květin) by pro mě nebyl domov "hotový".

Hanka
19. 11. 2006
Re: FS a domácí zvířata

Káťo, hlazením zvířátek se dlouhodobě zlepšuje naše psychika, klesá nám TK. Mnoho zvířátek na sebe přebírá naše stresy, smutky, bolesti i nemoci. Opečovávaná zvířátka šíří kladnou energii po prostoru. Navíc nás jakoby chrání před tou negativní E. Pouze to na nás klade vyšší nároky, abychom doma neměli větší nepořádek a tím pádem energie nestagnovala. Počet domácích mazlíčků má dle FŠ odpovídat minimálně počtu ložnic. Mj. i podle zvířátek poznáme ten "správný" pozemek. Psi, ovce, krávy, prasata, králíci, morčata se zdržují v pozitivních zónách. Kdežto kočky, vosy a mravence nalezneme v negativních zónách. K Vaší otázce si dovolím připojit další - pane inženýre, jak se Vy díváte na alergie na zvířátka? Mnohokrát děkuji. H.

20. 11. 2006
Re: Re: FS a domácí zvířata

To je pravda s tím spolužitím lidí a zvířátek, potřebujeme se navzájem, zvířata dodávají lidem energii i některá stahují negativní energie z lidí a tím je léčí. Alergie na zvířata je jednou z mnoha druhů a většina z nich se spouští jako vzpomínka na dřívější negativní prožitky, takže když se podaří přijít na to proč, léčba je potom úspěšná.

Peta
21. 11. 2006
Re: Re: Re: FS a domácí zvířata

Z duchovní příčiny znamená alergie přecitlivělost, obranu, strach ze života.. Je pravda, že jsme se tak trochu (někdy i trochu víc) vzdálili přírodě a někdy na ni reagujeme tak, že jsem na ni až "alergičtí"..:(P.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám