FS, astrologie, kosmologie

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
lenka
17. 1. 2007
FS, astrologie, kosmologie

Dobrý den, jsem začátečník..Nechali jsme si zhodnotit projekt domu FS architektem a ten nám vypracoval, vzhledem k našim datům narození, posouzení. Pracoval s čísly (myslím 9 čísel) ve čtverci. Mluvil o kosmické energii a toku času... Prosím, můžete mi objasnit tuto metodu? Moc děkuji :)

18. 1. 2007
Re: FS, astrologie, kosmologie

Docela podařený dotaz.. vkrádá se mi pocit, že když jste si objednali posouzení domu, tak máte v ceně i nárok na objasnění, proč dotyčný použil tu kterou metodu, co z ní pro Vás vyplývá apod.

lenka
18. 1. 2007
Re: Re: FS, astrologie, kosmologie

No to jistě, snad i objasňoval, jenže jsem v té době věděla o FS pramálo a časem jsem očekávala, že tuto metodu objevím a lépe poznám i třeba na int.stránkách věnovaných FS a bydlení. Ale třeba zde se více zmiňuje význam světových stran a metoda Pa-kua...Jen prosím o vysvětlení, ale pokud je to nad rámec, pak se omlouvám.

19. 1. 2007
Re: Re: Re: FS, astrologie, kosmologie

Metod je více a není dost jasné, o kterou metodu se jedná ve Vašem případě, pravděpodobně o systém Letící hvězdy, ta je celkem dostupná, takže se po ní podívejte a kdyby se jednalo o některou jinou metodu, tak se potom dohodneme na dalším postupu.

Lenka
19. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: FS, astrologie, kosmologie

Děkuji a přeji hezký den.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám