Geopatogenní zóny - odrušení

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
20. 6. 2008
Geopatogenní zóny - odrušení

Nechala jsem si jednou společností změřit geopatogenní zóny v našem bytě. Byla jsem nemile překvapena, kolik nejen zon samotných ale i jejich křížení v bytě máme. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na odrušení těchto zon. Přijde mi až divné, že neexistuje nic jiného než speciální podložky do postele nebo Cheopsova pyramida. Na netu jsem se dočetla že odstranit nebo odklonit tyto zony nelze, ale lze si pomoci tzv. afimací, nebo použitím přírodních materiálů - sláma, kamínky, minerály atd. Rovněž uvažuji o přeměření nezávislým "proutkařem", protože nevím zda mám tomuto měření tolik věřit. O FS se zajímám a myslím že prostor mám z tohoto hlediska zharmonizovaný. Díky za názory

20. 6. 2008
Re: Geopatogenní zóny - odrušení

O zónách si můžete přečíst v našich článcích, sami s úspěchem používáme odrušovače typu Goliáš, u některých druhů zón lze použít ještě další způsoby odrušení. Zóny lze identifikovat různými virgulemi, kyvadlem, ale i osobním prožitkem při pobývání v těchto místech, ideální je provést několik nezávislých měření.

Pavla 2
20. 6. 2008
Re: Re: Geopatogenní zóny - odrušení

Před více jak třemi lety jsme se přestěhovali do RD, který jsme koupili před 27 lety abychom si k sobě blíž přestěhovali otce, který již ale před 15 lety zemřel. Pak jsme dům asi 10 let pronajímali. 5 let firmě a 5 let trhovcům. Na to jsme dům zrekonstruovali. Částečně nová střecha, nová okna a dveře, zateplení stropů zevnitř, nová elektroinstalace, rekonstrukce koupelny /společná s WC/, podlahová krytina, úprava a úklid před domem, v jeho okolí atpd. Myslím, že díky trhovcům nás někteří sousedi nemají rádi. Sousedi, s kterými máme společnou zeď, spí odděleně, každý v jiné místnosti. Soused nás zdraví, prohodíme sem tam slovo, ale jeho žena nás ignoruje, celá léta a my ji taky. Jenže ona i my spíme v místnostech, kde je společná zeď. Co s tím? Může to mít na náš spánek nějaký vliv?

Pavla
20. 6. 2008
Re: Re: Geopatogenní zóny - odrušení

Děkuji za radu, o Goliáších jsem něco slyšela, prostuduju a pořídím.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám