Harmonické směry

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Avi
19. 5. 2008
Harmonické směry

Dobrý den,dle čísla KUA,jsme s manželem východní skupina,on větší dřevo,já menší dřevo. Momentálně máme spaní tak,že hlavy jsou na SZ-což ani u jednoho není dobrý směr,chtěla bych spaní otočit,aby hlavy byly na JV-ale zase polezeme přímo do postele bokem,ne od noh a jeden z nás bude muset spát v rohu.Co je lepší-mít hlavy špatným směrem a nebo přístup do postele jen z jedné strany?Díky za odpověď.

Avi
20. 5. 2008
Re: Harmonické směry

A ještě jeden dotaz-obecné FS doporučuje mít třeba na JV pracovnu,na V odpady....atd.Ale dle osobních čísel,nám harmonické směry vychází na S,V,JV,J-zbytek jsou směry negativní a když třeba na Z umístím odpady,nepodpořím tím ještě víc to negativní?Dočetla jsem se že ne,že by se právě to co je jakoby "horší" mělo umístit do špatných směrů obyvatel,aby negativní energie to mohla odvádět pryč.A obytné místnosti,pracovny,vchod,ložnice... by měli být v pozitivních směrech-Co se týče celého domu a místnosti zohlednit dle pa-kua-je to tak? Doufám,že jsem to nenapsala moc zmateně-kdyžtak se omlouvám.Díky.

21. 5. 2008
Re: Re: Harmonické směry

V porovnání s teorií tzv. harmonických směrů jasně vyhrává umístění jednotlivých místností v bytě podle jejich funkce, toku energie prostorem, energie jin/jang a energie konkrétních osob. Výsledky těchto přístupů jsou často úplně odlišné a to je dobře, neboť jedině praktickým vyzkoušením obou metod se prokáže oprávněnost té nebo jiné metody.

21. 5. 2008
Re: Harmonické směry

Systém dobrých a špatných směrů podle data narození osobně považuji za mnohem méně významný a v praxi použitelný než jiné FŠ systémy. Takže v ložnici dejte určitě přednost rovnocennému přístupu k posteli.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám