hlava u záchodu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
tereza kramerova
23. 1. 2006
hlava u záchodu

Krásný dobrý den! Po přestavění ložnice do nejoptimálnějšího stavu pro dobrý spánek se nám hlava ocitla u stejné zdi, na které je o pár metrů dál připevněn záchod. Dá se to kromě stěhování postele nějak napravit? A ještě jeden dotaz...máme hlavní vchod v oblasti mourosti a hned naproti jsou dveře do koupelny+na záchod. Připevnila jsem na ně kulaté zrcátko, ale je zvětšovací...může být? Vlastně mě ještě napadá, jak je to s otevřenýma knihovnama. Četla jsem, ze knihy také vysílají jedové šípy. Jak to vnímáte vy? Děkuji!!!

Renata
23. 1. 2006
Re: hlava u záchodu

Taky přeji dobrý den.Odpověď na Vaši otázku mě bude zajímat také. Jen Vám sdělím co vím já, ale určitě dejte na radu odborníka. Jsem laik, samouk, jen mě to moc baví.Mezi postel a zeď bych dala zrcadlo tak, aby odrážející strana směřovala k posteli. (velké přes celou šířku postele, do výšky tak 70 cm)Před to desku (dřevo, překližku, nebo tak něco a zakrýt látkou, nebo rákosem, nebo něčím, dle Vašeho vkusu.) Pokud se Vám zdá zrcadlo drahá investice, pomohla bych si stavební folií (možno koupit ve stavebninách v rolích) vypadá to jako silný alobal. Podle mne by toto stačilo k odrušení.A pro jistotu bych zavěsila do všech rohů WC křišťálové kuličky. Otevřenou knihovnu bych na noc zakrývala žaluzií nebo roletkou nebo zase něčím, co Vás napadne. Se zvětšovacím zrcátkem nemám zkušenost. Přeji hodně úspěchů.

24. 1. 2006
Re: hlava u záchodu

Vezmu to od konce: zakrývat police s knihami se doporučuje, vyřešil bych to např. stahovací žaluzií nebo roletou na noc. Na dveře koupelny z venkovní strany bych nevěšel žádné zrcátko, neboť jsou naproti vstupním dveřím do ložnice a budete si část vstupní energie posílat zbytečně ven. Naopak je třeba na tyto dveře nijak neupozorňovat, nejlépe sjednotit jejich barvu nebo tapetu s okolní stěnou. Co se týká toho WC, tak jej vnímám jako docela daleko od postele, za stěnou, nedochází tedy k negativnímu vlivu tekoucí vody za hlavou, přímé rušení je proto podle mě natolik málo významné, že bych opatření omezil pouze na zlepšení zvukové izolace stěny koupelny. Symbolické zrcátko bych pověsil na dveře z vnitřní strany koupelny, kde bude mít funkci vracení negativní energie z očisty zpátky do prostoru koupelny.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám