hmyz

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
16. 7. 2006
hmyz

Dobrý den, pane inženýre, v posledních dnech se nestačím divit (a už snad ani děsit) nad výskytem rozličné havěti v našem domě. Květiny mám posety mšicemi a puklicemi, na terase nelze vypít nápoj, neboť je sklenice oblíčena vosami, v hale jsem ráno objevila obrovské mraveniště, ve spíži mě překvapily myši a děti si přivezly z tábora (letos už podruhé) vši. Už se tomu začínám smát,ale přeci jen bych se Vás dovolila zeptat, zda FŠ v této situaci nabízí pomoc či radu, která by mi pomohla při odstraňování těchto nezvaných hostů, něco, co by posílilo mé neustálé poctivé uklízení všech místností a opakované zásahy chemickými prostředky. Kterou zónu bych měla vylepšit? Mám hledat problém ve středu domu? Moc děkuji za odpověď a přeji Vám a Vaší paní slunné léto a pohodu.Zdraví Jana

18. 7. 2006
Re: hmyz

Jak asi už všichni vědí, nic není náhoda, takže doporučuji např. pomocí věštírny on-line se pozeptat, s čím tento stav souvisí, kde je jeho vnitřní příčina.

18. 7. 2006
Re: hmyz

Milá paní Jano, doufám že Vám věštba pomůže při řešení Vašeho problému, děkujeme Vám za přání, taktéž přejeme pohodové léto bez starostí a dotěrného hmyzu :o))

Renata
19. 7. 2006
Re: Re: hmyz

Jen chci podotknout, že jsem věštírnu vyzkoušela a pozor na to!! Dává přesné odpovědi. Sedí to. (pokud si to chceme připustit) R.

Jana
19. 7. 2006
Re: Re: Re: hmyz

Díky všem, jdu se tam mrknout.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám