hodinky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
2. 2. 2007
hodinky

Má nějaký význam z hlediska FŠ, zda člověk nosí či nenosí na ruce hodinky? Děkuji za názor.

Dáša
2. 2. 2007
Re: hodinky

Mne to pripadá, ako keby niekto ignoroval čas, dobu, problémy, rôzne otázky, ako keby chcel niečo ignorovať. Nenosaenie hodiniek mi pripadá skôr ako ignorancia aj seba samého.

Lucka
2. 2. 2007
Re: Re: hodinky

anebo má člověk kontaktní alergii:-) Nemůžu hodinky nosit, protože se mi pod nimi hned objeví svědivá vyrážka. A většina lidí má hodiny na mobilním telefonu.

michaela
2. 2. 2007
Re: Re: Re: hodinky

Jsem na tom stejně. Hodinky nenosím a nijak se necítím ošizená. Už jsem odbourala i prstýnky, i když zlato mi většinou nevadí, ale nějak mám volnější pocit.

2. 2. 2007
Re: Re: hodinky

Po jisté době pochybností o sobě mám konečně jasno - jsem ignorant, co nenosí hodinky! Opravdu je celé roky nenosím, času si ale vážím, svého i dalších lidí, chodím mnohem přesněji než plno lidí s hodinkami; hodinky skutečně ztratily svůj význam v době, kdy na nás čas kouká odevšad - všude jsou hodiny, budíky, čas odbíjí hodiny na kostelech, bliká na nás v autě, na sporáku i na pračce...

Zara
2. 2. 2007
Re: hodinky

Z hlediska FS nevim, z hlediska proudeni energie jsem je na ruce vzdy pocitovala jako velkou zatez (nepreruseny kruh - okov), jako symbol spoutani casem (naramky za urcitych okolnosti ano ale ne s touhe symbolikou). Ted v dobe mobilu ma snad uz kazdy cas na mobilu takze me a lidem me podobnym odpadl problem, nastesti :-).

Jarmila H.
2. 2. 2007
Re: Re: hodinky

Dobrý večer, přidám také svůj postoj. Rovněž už delší dobu nenosím hodinky a dokonce jsem také téměř odbourala i prstýnky. Musím mít specifický pocit, když si výjimečně nějaký vezmu. Jsem milovnice stříbra, a nejvíc starého s patinou. Zlato mi nějak nikdy moc neříkalo. V poslední době zaznamenávám i značný pocit úlevy po sundání tenkého řetízku z krku., asi jak píše Zara - zbavení se pomyslných pout.Nosím teď Budhův náramek - z ametystu.Funguje.Myslím, že tak jak píše pan JŠ, také nejsem ignorant času, ba naopak, mám úctu k času až příliš zakořeněnou, řekla bych, že někdy bych snad mohla i ubrat.Ale pokud bychom se vrátili do dětských let, mohli bychom pomocí ručičkových hodinek určovat "Sever" a přispět tak k vlastní prostorové orientaci.Krásné dny, hodiny i minuty přeje Jarmila H*

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám