Izba s oknom orientovaným na sever

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
9. 8. 2006
Izba s oknom orientovaným na sever

Dobrý deň. V izbe s oknom na S, ktorá by bola univerzálnou izbou - na oddych ale aj prácu - bude tam aj počítač, prípadne izbou pre občasnú návštevu hlavne detí a možných budúcich vnúčat - sa neviem rozhodnúť pre správne farby. V byte budeme bývať s manželom sami. Náš rok narodenia je 1955 a 1957. Ďakujem.

10. 8. 2006
Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Jako ve všech místnostech je potřeba mít zastoupení všech 5-ti elementů, v této místnosti je tomu nejinak, ale jako dominantní zde doporučuji zelenou barvu.

Alžbeta
24. 10. 2006
Re: Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Ďakujem za cennú radu. Už sa chystáme maľovať len začínam mať pochybnosti o tom, či som správne určila orientáciu okna. Izba je v S časti bytu, pri orientácii od stredu bytu je okno orientované na S. Napadlo ma však, či som nemala určiť orientáciu od stredu izby, to by bol SZ a iná dominantná farba.

24. 10. 2006
Re: Re: Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Jestli se Vám líbí ta navržená zelená, tak ji použijte, místnosti se obvykle nemalují podle svět. stran od středu místnosti, to byste taky mohli mít v tom pokoji 8 barev!

Alžbeta
25. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Zelená je veľmi pekná a zajtra sa maľuje! Ospravedlňujem sa za začiatočnícku otázku - to som už mala vedieť, na tomto fóre ste už aj mne mnohokrát poradili. Zhodou okolností to boli miestnosti, kde orientácia bytu sedela približne s orientáciou miestnosti. Tentokrát však nie, no podľahla som panike, na tejto miestnosti mi obzvlášť záleží. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

vika
3. 11. 2007
Re: Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Dobry večer,chtěla jsem se zeptat proč se doporučuje zelena barva jako dominantní v pokoji při orientaci okna nebo pokoje na Sever...j¨á měla dojem že sever ovlada voda a barva modra. oblast kariery.ZAJIMÁ mě to proto ,že sama mam studovnu na sever.děkuji dopředu za odpověd

michaela
4. 11. 2007
Re: Re: Re: Izba s oknom orientovaným na sever

Ta zelená je dobrá, protože je barvou dřeva. Harmonizuje osobu narozenou v roce dřeva, podporuje osobu narozenou v roce ohně a ještě harmonizuje vztah vody a ohně(S a osoba narozená v roce ohně), aby voda severu nevyčerpávala ohnivou osobu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám